Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 23.9.2023
sk
Zdenka
cz
Berta
, Bertina

Seriál Buffy, premožiteľka upírov sa už čoskoro vráti s novými epizódami. Objaví sa v nich väčšina známych postáv

Kultový hit sa vracia.


Seriál Buffy, premožiteľka upírov je bezpochyby kultom a dobre si ho pamätá snáď každý, kto vyrastal koncom deväťdesiatych a na začiatku nultých rokov. Príbeh mladej Buffy (Sarah Michelle Gellar), ktorá je vyvolená, aby bojovala proti upírom či démonom, si vyslúžil celkom sedem sérií a obdržal mnoho cien.

Pokiaľ si aj ty patril k fanúšikom seriálu, iste ťa potešia nasledujúce správy. Portál Unilad totiž priniesol správu, že Buffy chystá veľký comeback.

Seriál Slayers: A Buffyverse Story sa bude odohrávať 20 rokov po udalostiach poslednej série a uvidíme v ňom väčšinu známych hercov. Rovno ale treba napísať, že samotná Buffy v podaní Sarah Michelle Gellar sa v seriáli neobjaví. Vrátia sa však James Marsters, Charisma Carpenter, Anthony Head, Juliet Landau, Emma Caulfield Ford, Amber Benson, James Charles Leary aj Danny Strong.

Samotný príbeh sa točí okolo upíra Spikea v podaní Jamesa Marstersa a jeho dobrodružstiev v Los Angeles. Herec už vyjadril svoje nadšenie z návratu do známeho univerza.

seriál, Buffy premožiteľka upírov, nové epizódy, premiéra, nová séria, Slayers: A Buffyverse Story
MovieStillsDB / The WB / UPN

„Som nadšený, že sa so svojimi drahými priateľmi vrátim v ďalšej kapitole Buffyverse,“ uviedol. „Vezmeme divákov na známu, no neočakávanú cestu plnú hrôzy, vášne a zla.“ Tvorcovia lákajú na „svieži pohľad na kultovú klasiku, ktorá divákov vezme na zábavnú a nostalgickú jazdu“.

Originálna vízia budúcnosti. Ambiciózne české sci-fi Bod obnovy konečne prichádza do našich kín

Mohlo by ťa zaujímať:

Originálna vízia budúcnosti. Ambiciózne české sci-fi Bod obnovy konečne prichádza do našich kín

Radosť fanúšikov ale zrejme trochu kalí fakt, že Sarah Michelle Gellar sa v nových epizódach neobjaví. Už v minulosti sa totiž vyjadrila, že nemá záujem si rolu Buffy zopakovať. „Som veľmi hrdá na seriál, ktorý sme vytvorili, a nie je nutné, aby som si Buffy ešte raz zahrala,“ zdôraznila.

Seriál bol podľa nej výborne ukončený a nepotrebuje pokračovanie. Uvidíme teda, ako si seriál poradí bez nej. Premiéru si snímka Slayers: A Buffyverse Story odbije už 12. októbra.

seriál, Buffy premožiteľka upírov, nové epizódy, premiéra, nová séria, Slayers: A Buffyverse Story
MovieStillsDB / The WB / UPN

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.