Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie
V spolupráci s TV JOJ

Seriál Iveta sa už čoskoro vráti na obrazovky TV JOJ. V čom bude druhá séria iná?

Ivetu budeš môcť sledovať počas celej jari.


Ako sme ťa informovali v predchádzajúcom článku, konečne poznáme dátum návratu druhej série seriálu Iveta na naše televízne obrazovky. Krásku z východu budeš môcť pozerať od 3. marca, a to každú nedeľu presne o 20:40.

Na konci prvej série sa krásna Iveta ocitla v súťaži krásy, obsadila druhé miesto a tým si predurčila život v Bratislave. Do života jej však pribudne aj iná novinka, pretože pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko.

TV JOJ

Druhá séria sa bude venovať okrem kučeravej tmavovlásky viacerým dejovým líniám. Bude sa tiež točiť okolo jej partnera Števa, jej mamy Diany, ale aj otca a nového kamaráta Dada. A okrem prítomnosti sa herci ocitnú aj v roku 2027.

Ďalšou novinkou bude počet častí, ktorých bude namiesto pôvodných osem tentokrát až desať. Seriál tak budeme môcť sledovať počas celej jari až do 5. mája.

TV JOJ

Akcia aj humor

Prvou sériou sa Iveta jednoznačne zapísala do histórie najúspešnejších seriálov televízie. Otvára ľuďom oči v rôznych otázkach a divákom ponúka dávku kontroverzie podanú vtipnými momentmi, ktoré nebudú chýbať ani v druhej sérii.

To, čo nebude chýbať ani v pokračovaní titulu, sú akčné scény, a to hneď v premiérovej časti. Počas natáčania bolo použitých viac akčných scén, ako napríklad výbuch auta, let helikoptérou či zbúranie seriálového trebišovského kostola.

„Do deja pribudnú nové postavy, príbeh sa bude odohrávať v Trebišove aj v Prahe, tvorca scenára Petr Kolečko opäť otvorí niekoľko tém, ktoré Slovensko nenechajú chladným, a Jan Hřebejk mu dodá punc filmového spracovania. Kráska z Trebišova je späť,“ uvádza TV JOJ.

Sleduj pokračovanie seriálu Iveta už 3. marca na JOJke


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.