Seriál Prison Break dostane 6. sériu. Do seriálu sa však už nevráti jeho hlavná postava

Fanúšikovia jasajú, ale hercove slová ich asi príliš nepotešia.

Zdroj: Fox / moviestillsdb.com

Seriál Prison Break sa začal vysielať v roku 2006 a okamžite sa stal celosvetovým hitom. Niekoľkokrát sme ho mohli vidieť aj na našich televíznych obrazovkách. Príbeh sa točil okolo Michaela Scofielda (Wentworth Miller), ktorý nastúpil do väzenia len preto, aby z neho dostal svojho na smrť odsúdeného brata Lincolna Burrowsa (Dominic Purcell).

Seriál pozbieral nadšené ohlasy kritikov aj divákov a dočkal sa celkovo piatich sérií. Ako informoval aj portál Unilad, dočkáme sa aj pokračovania, hoci, ako pred pár dňami zverejnila jeho hlavná postava Wentworth Miller na instagrame, bude to už bez neho.

Fox

Miller už nemá záujem

Aby sme boli féroví, treba priznať, že kvalita ďalších sérií už len klesala a na hviezdnu prvú či druhú sériu tvorcovia nedosiahli. Aj napriek tomu má seriál stále početnú fanúšikovskú základňu, ktorá bola v extáze, keď sa v septembri tohto roku objavila správa, že sa Prison Break dočká šiestej série.

Okamžite sa, pravdaže, rozbehli dohady, či sa vrátia starí známi herci na čele s Millerom. Sám herec ale tieto špekulácie v týchto dňoch radikálne uťal. Prostredníctvom svojho instagramového účtu vyhlásil, že nemá záujem sa do roly Michaela Scofielda vrátiť.

„Nebudem súčasťou Prison Breaku,“ napísal. „Je to oficiálne. (…) Nechcem už hrať heterosexuálne postavy. Ich príbehy už boli vypovedané veľakrát. Takže už žiadny Michael. Ak ste fanúšikovia seriálu, ktorí dúfali v ďalšie série, tak rozumiem, že je to pre vás sklamanie. Je mi to ľúto.“

View this post on Instagram

"This is my favorite IG account," someone wrote in response to a recent post. Thank you. I want you to know I saw that. I see the positive comments and DMs (a lot of them anyway). Affectionate. Supportive. Appreciated (by me). Obviously there are comments and DMs I appreciate less. Who are these people? On my page? What backwards-ass, Stone Age values country did they crawl out of? The U.S.? I won't be disappearing (too many cool things to repost). The ability to comment likely will. I'm not concerned for myself. I can't be "bullied" in this space. I have too much power. "Delete. Block. Deactivate." Etc. But I take seriously the possibility of queer kids visiting here, recently out of the closet or exploring the idea… I don't want them exposed to bullshit. On a related note… I'm out. Of PB. Officially. Not bec of static on social media (although that has centered the issue). I just don't want to play straight characters. Their stories have been told (and told). So. No more Michael. If you were a fan of the show, hoping for additional seasons… I understand this is disappointing. I'm sorry. If you're hot and bothered bec you fell in love with a fictional straight man played by a real gay one… That's your work. – W.M. 🏳️‍🌈

A post shared by @ wentworthmiller on

Hereckí kolegovia ho podporili

Wentworth Miller v roku 2017 prezradil, že je gay, za čo si na sociálnych sieťach vyslúžil nadávky aj šikanu. Zrejme aj z toho dôvodu sa herec rozhodol, že bude vo filmoch či seriáloch stvárňovať hlavne homosexuálne postavy. Jeho herecký kolega Dominic Purcell, ktorý v Prison Break stvárnil Michaelovho brata Lincolna, mu už na sociálnej sieti vyjadril podporu.

„Bola to zábava, kamarát. Výborná jazda. Ale podporujem a rozumiem tvojmu rozhodnutiu,“ napísal. Podporných slov sa Millerovi dostalo aj od herečky AnnyLynne McCord, ktorá mu poďakovala, že ostane „hlasom pre tých, ktorí hlas často nemajú“. Fanúšikovia sa tak musia zmieriť s tým, že šiesta séria Prison Break sa už bude musieť zaobísť bez Michaela Scofielda. Snáď sa to nepodpíše na jej kvalite.

Fox
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: Poznáš mená týchto náhodných zvieratiek z animovaných rozprávok?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME