Seriál Stranger Things sa vracia! Na Valentína vypustil ukážku, ktorá mnohých šokovala

Obľúbený seriál sa nám pripomenul prvými zábermi z očakávanej štvrtej série.

Zdroj: youtube.com/Stranger Things

Obľúbený seriál Stranger Things ti iste predstavovať nemusíme. Výborná záležitosť, za ktorou stoja bratia Dufferovci, patrí k jednej z vlajkových lodí Netflixu. Aj po troch sériách si drží poriadne vysokú kvalitu, fanúšikovia sa tak už logicky nemôžu dočkať štvrtej série.

Tá napokon síce dorazí až budúci rok, ale Netflix si pre nás aj tak pripravil milé prekvapenie.

Dnes, teda na svätého Valentína, uverejnil streamovací gigant na internete prvú krátku ukážku. Tá nás zavedie do mrazivého Ruska, kde máme možnosť vidieť väzňov, ako ťažko pracujú pod dozorom ozbrojených vojakov. A (koľké prekvapenie), jedným z väzňov je aj Jim Hopper, šerif z mestečka Hawkins!

O teórii, že Hopper prežil osudný výbuch na konci tretej série, sa hovorilo prakticky okamžite, hoci jeho herecký predstaviteľ David Harbour sa vyjadril, že nevie, ako by bolo možné, aby Hopper prežil.

Scenáristi to však predsa len nejako vymysleli. Napokon, už v potitulkovej scéne bolo naznačené, že s Hopperom sa ešte uvidíme. Ide o jednu z najobľúbenejších postáv seriálu, takže by od tvorcov asi nedávalo zmysel, ak by sa jej zbavili (hoci by to možno bolo sympaticky nečakané).

Netflix

O čom štvrtá séria vlastne bude? Na podrobnejšie informácie si ešte budeme musieť počkať, ale isté je, že jedna príbehová línia bude venovaná snahe Hoppera dostať sa späť do Hawkinsu.

Okrem Harboura v hlavných úlohách, samozrejme, uvidíme všetkých starých známych na čele s Finnom Wolfhardom, Millie Bobby Brown, Noahom Schnappom, Calebom McLaughlinom, Gatenom Matarazzom, Charliem Heatonom, Nataliou Dyer, Joeom Keerym, Winonou Ryder či Mayou Hawke.

Seriál sa momentálne nakrúca (prvá klapka padla v januári a natáčanie potrvá do augusta tohto roku) a premiéry sa dočkáme, ako už bolo povedané, niekedy v roku 2021.

Netflix

Zdroj: Netflix

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
22
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tradičné vety tvojej mamky, keď prídeš po dlhom čase domov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME