Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Obľúbený seriál Stranger Things ti iste predstavovať nemusíme. Výborná záležitosť, za ktorou stoja bratia Dufferovci, patrí k jednej z vlajkových lodí Netflixu. Aj po troch sériách si drží poriadne vysokú kvalitu, fanúšikovia sa tak už logicky nemôžu dočkať štvrtej série.

Tá napokon síce dorazí až budúci rok, ale Netflix si pre nás aj tak pripravil milé prekvapenie.

Dnes, teda na svätého Valentína, uverejnil streamovací gigant na internete prvú krátku ukážku. Tá nás zavedie do mrazivého Ruska, kde máme možnosť vidieť väzňov, ako ťažko pracujú pod dozorom ozbrojených vojakov. A (koľké prekvapenie), jedným z väzňov je aj Jim Hopper, šerif z mestečka Hawkins!

O teórii, že Hopper prežil osudný výbuch na konci tretej série, sa hovorilo prakticky okamžite, hoci jeho herecký predstaviteľ David Harbour sa vyjadril, že nevie, ako by bolo možné, aby Hopper prežil.

Scenáristi to však predsa len nejako vymysleli. Napokon, už v potitulkovej scéne bolo naznačené, že s Hopperom sa ešte uvidíme. Ide o jednu z najobľúbenejších postáv seriálu, takže by od tvorcov asi nedávalo zmysel, ak by sa jej zbavili (hoci by to možno bolo sympaticky nečakané).

Netflix

O čom štvrtá séria vlastne bude? Na podrobnejšie informácie si ešte budeme musieť počkať, ale isté je, že jedna príbehová línia bude venovaná snahe Hoppera dostať sa späť do Hawkinsu.

Okrem Harboura v hlavných úlohách, samozrejme, uvidíme všetkých starých známych na čele s Finnom Wolfhardom, Millie Bobby Brown, Noahom Schnappom, Calebom McLaughlinom, Gatenom Matarazzom, Charliem Heatonom, Nataliou Dyer, Joeom Keerym, Winonou Ryder či Mayou Hawke.

Seriál sa momentálne nakrúca (prvá klapka padla v januári a natáčanie potrvá do augusta tohto roku) a premiéry sa dočkáme, ako už bolo povedané, niekedy v roku 2021.

Netflix

Zdroj: Netflix


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť