Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Seriálový Pán prsteňov dorazil s prvou ukážkou! Vyzerá naozaj epicky

The Lord of the Rings: The Rings of Power nás zavedie do Druhého veku.


Fantasy seriál The Lord of the Rings: The Rings of Power konečne dorazil s plnohodnotným trailerom. Doteraz sa fanúšikovia museli uspokojiť len s atmosférickým malým teaserom či sériou efektných plagátov a obrázkov. Teraz však už konečne vidíme prvé zábery zo samotného seriálu a tie vyzerajú veľmi dobre!

Zdá sa, že Amazon nenechal nič na náhodu a doručí nám skutočne skvelý seriál, ktorý na jednej strane bude ctiť ducha predlohy J. R. R. Tolkiena, ale zároveň bude mať odvahu ísť si svojou vlastnou cestou.

Príbeh sa odohráva v Druhom veku, teda tisíce rokov pred udalosťami knižného/filmového Pána prsteňov. V Stredozemi sa opäť prebúdza temné zlo a niekoľko rôznorodých hrdinov bude musieť spojiť svoje sily, aby mu dokázali čeliť. Zo známych postáv uvidíme Galadriel (Morfydd Clark), Elronda (Robert Aramayo), Durina IV (Owain Arthur), Celebrimbora (Charles Edwards) či Isildura (Maxim Baldry).

Tvorcovia ale napísali aj niekoľko úplne nových postáv. Do tejto kategórie patrí napríklad elf Arondir (Ismael Cruz Córdova), liečiteľka Bronwyn (Nazanin Boniadi) či trpasličia princezná Disa (Sophia Nomvete). Z ďalších hereckých posíl môžeme zmieniť Dylana Smitha, Josepha Mawlea, Markellu Kavenagh, Emu Horvath či Daniela Weymana.

Jedným z producentov je aj J. A. Bayona (Volanie netvora: príbeh života, Jurský svet: Zánik ríše), ktorý sa tiež zhostil réžie prvých dvoch epizód. V prvej sérii dostaneme osem častí, pričom Amazon už objednal aj druhú sériu. Premiéru si The Lord of the Rings: Rings of Power odbije 2. septembra tohto roku.

Amazon Studios

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť