Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Seriálový Pán prsteňov v prvej ukážke odhalil svoj oficiálny názov. Premiéry sa dočkáme už tento rok

Konečne dorazil síce malý, ale atmosférický teaser.


Seriálový Pán prsteňov z dielne Amazonu dorazí na naše obrazovky už tento rok. Fanúšikovia už iste netrpezlivo očakávali prvú ukážku a boli zvedaví, v akom štýle sa seriál ponesie. Amazon nám teraz doprial prvý krátky teaser. O samotnom seriáli sa z neho zatiaľ nedá veľa vyčítať, skôr ide len o štýlové oznámenie toho, ako sa vlastne bude volať.

Oficiálny názov je The Lord of The Rings: The Rings of Power (teda Pán prsteňov: Prstene moci). V ukážke zároveň môžeme počuť Galadriel (Morfydd Clark), ktorá recituje známe verše: „Tri prstene pre kráľov elfov pod nebom, sedem pre pánov trpaslíkov v sieňach z kameňa, deväť mužom z ľudí, ktorých osudom je skon. Jeden Prsteň pre pána tmy na tróne z plameňa, v zemi Mordor, kde tieň vládne zlom.“

Premiéra už tento rok!

Seriál sa bude odohrávať v Druhom veku, teda tisíce rokov pred udalosťami Hobita a Pána prsteňov. V Stredozemi sa opäť prebúdza zlo a ľudia, elfovia a trpaslíci sa musia spojiť, aby mu dokázali čeliť. Okrem Morfydd Clark uvidíme aj Roberta Aramayo, Owaina Arthura, Nazanin Boniadi, Ismaela Cruz Córdovu, Emu Horvath, Markellu Kavenagh, Josepha Mawlea či Dylana Smitha.

Prvá séria bude mať osem epizód a jej premiéra je naplánovaná na 2. septembra tohto roku. Amazon objednal rovno aj druhú sériu, pričom práce na nej sa už rozbehli. Zrejme teda svojmu projektu veľmi veria. Tešíme sa!

Amazon Studios

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť