Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Po príchode z práce či školy máš väčšinou chuť akurát tak vyvaliť sa a venovať svoj voľný čas ničnerobeniu. Niekedy sme už natoľko vyčerpaní, že jediné, na čo sa zmôžeme, je niečo naozaj jednoduché, čo si nevyžaduje veľa pozornosti. Potom to končí často tak, že si vyberieme seriál ani nie podľa toho, o čom je, ale podľa toho, či sú tam pekní herci.

Povedzme si na rovinu: bola by to nuda, ak by sme si nenašli v seriáloch platonické lásky. Robia to rovnako ženy, ako aj muži. Pri takýchto seriáloch väčšinou ani nedokážeme vnímať, o čo poriadne ide, lebo sme ohromení krásou herca alebo herečky. Občas nemusia byť úplne krásni na prvý pohľad, no po čase sa nám zapáčia svojím vystupovaním alebo charizmou.

Preto, ak máš aj ty chuť pozrieť si nejaký seriál, ktorý bude mať hlavnú rolu obsadenú príjemným človekom, máme pre teba hneď niekoľko tipov. Pravdepodobne nebudeš sledovať už len seriál, ale aj samotného herca, minimálne na Instagrame.

Vampire Diaries a The Originals

Tento seriál nie je ničím extra výnimočný pre náročnejšieho diváka a podľahnú mu väčšinou dievčatá. Ak by sa preň rozhodli z nejakého dôvodu aj chalani, tak tam krásnych dôvodov na pozeranie nájdu hneď niekoľko. Dievčatá ich tam nájdu tiež. Zväčša sú v oblekoch, s jemným strniskom a ostrými sánkami. Čo viac nám treba…

@mr.danielgillies (https://www.instagram.com/p/BW1KuOPl8GL/)

You

Záhadný seriál, ktorý Netflix predstavil len nedávno. Doslova ťa pohltí svojím pútavým dejom a ani ti nebude prekážať, že je občas trochu nepremyslený, lebo hlavné roly v podaní Elizabeth Lail a Penna Badgleya, ťa dostanú.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/lifetimetv-lifetime-youonlifetime-j9UTZfg5WbLfmeWveo)

End of the Fuc***g World

Niektorí z nás si nevedia pomôcť, keď počujú britský prízvuk. Ak si jedným z nich, tak sa okamžite zamiluješ do herečky Jessicy Barden, ktorá je jednou z hlavných postáv seriálu. Jej hlasu neodoláš, ak miluješ britský prízvuk.

13 Reasons Why

Niekedy nás bavia aj takéto tínedžerské seriály. Môžu v nich hrať doslova „obyčajní“ herci, a aj tak si na nich nájdeme niečo, čo sa nám veľmi zapáči. V jednoduchosti je predsa krása.

@13reasonswhy (https://www.instagram.com/p/BShKCI2hQbr/)

Mr. Robot

V hlavnej úlohe s hercom, ktorý získal čerstvého Oscara. Rami Malek, ktorý hral aj hlavnú úlohu v Bohemian Rhapsody, ju zohráva aj v tomto seriáli.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/mr-robot-rami-malek-mrrobotedit-10yuZYb5YH6xUI)

Narcos

Ďalší z veľmi kvalitných seriálov, no určite pri ňom nebudeš slintať nad pupkatým Pablom Escobarom. Za pohľad stojí určite Boyd Holbrook, ktorý hrá jedného z agentov.

Orange Is the New Black

Známy seriál z prostredia ženskej väznice, ktorý je založený na knihe. Možno by ste neočakávali nejaké krásne ženy, no nájde sa tam hneď jedna veľmi zaujímavá. Je ňou Ruby Rose, ktorá má aj napriek trochu chlapčenskému zjavu veľa sexepílu.

@rubyrose (https://www.instagram.com/p/BrdZPu5H7Ww/)

How i met your mother

Jeden z mnohých geniálnych seriálov, ktorý by mal vidieť každý. Okrem seriálovej postavy Barneyho je z herečiek zaručene veľmi pôvabná Cobie Smulders, ktorá hrá Robin. Nevadí, že Neil Patrick Harris, ktorý hrá Barneyho, je gay, v seriáli je neodolateľný. Aspoň vidieť, že to hrá naozaj dobre.

Game of Thrones

Do Emilie Clark sa zamiloval už nejeden muž. Niet sa čomu čudovať, aj ženy jej závidia krásu. Taktiež by sa mala v tomto zozname objaviť aj Natalie Dormer, z ktorej pri pozeraní mnohým tečie slinka.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/mrw-laughing-class-OhrNfRrBxgz16)

Gossip Girl

Tu sa to krásnymi hercami a herečkami len tak hemží. Deti 90. rokov si hneď vybavia svoju platonickú lásku z tohto seriálu.

https://www.instagram.com/p/Bpb-Xg3hPJH/

Máš aj ty tip na seriál, ktorý sa platí pozerať aj vďaka pekným hercom či herečkám? Podeľ sa oň v komentári. 

Titulná fotka: youtube/LadyJenevia, gettyimages 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť