Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Po príchode z práce či školy máš väčšinou chuť akurát tak vyvaliť sa a venovať svoj voľný čas ničnerobeniu. Niekedy sme už natoľko vyčerpaní, že jediné, na čo sa zmôžeme, je niečo naozaj jednoduché, čo si nevyžaduje veľa pozornosti. Potom to končí často tak, že si vyberieme seriál ani nie podľa toho, o čom je, ale podľa toho, či sú tam pekní herci.

Povedzme si na rovinu: bola by to nuda, ak by sme si nenašli v seriáloch platonické lásky. Robia to rovnako ženy ako aj muži. Pri takýchto seriáloch väčšinou ani nedokážeme vnímať, o čo poriadne ide, lebo sme ohromení krásou herca alebo herečky. Občas nemusia byť úplne krásni na prvý pohľad, no po čase sa nám zapáčia svojím vystupovaním alebo charizmou.

Preto, ak máš aj ty chuť pozrieť si nejaký seriál, ktorý bude mať hlavnú rolu obsadenú príjemným človekom, máme pre teba hneď niekoľko tipov. Pravdepodobne nebudeš sledovať už len seriál, ale aj samotného herca, minimálne na Instagrame.

Stranger Things

Veľmi populárny seriál ostatných čias, ktorý pobláznil nielen tínedžerov. Okrem pútavého dynamického deja tu však nájdeš aj veľmi príťažlivé obsadenie. Dámske oko určite poteší herec Dacre Montgomery. Muži však neostanú smutní, lebo v seriáli vystupuje aj dcéra Umy Thurman, Maya Hawke, čo je záruka charizmatickej postavy. Okrem nej sa vám možno zapáči aj Natalia Dyer.

Stranger Things Indiana GIF by netflixlat - Find & Share on GIPHY

Euphoria

Seriál, ktorý mnohých pohltil svojou úprimnou odviazanosťou. A presne taká je aj krásna hlavná hrdinka, herečka a speváčka Zendaya. Okrem nej tam nájdeš mnoho krásnych žien, ktoré sa doslova zapáčia aj ženám a ak by sa dámam málilo, tak je tam napríklad Angus Cloud, ktorý hrá drsného dílera s romantickou a dobrou dušou, ktorá ťa nenechá len tak.

A24/moviestillsdb.com

You

Záhadný seriál, ktorý sa už pýši druhou sériou a doslova ťa pohltí svojím pútavým dejom. Ani ti nebude prekážať, že je občas trochu nepremyslený, lebo hlavné roly v podaní Elizabeth Lail a Penna Badgleya ťa dostanú. Čo sa týka druhej série, v tej sú azda ešte viac sexi herci ako v prvej.

Happy Penn Badgley GIF by Lifetime - Find & Share on GIPHY

End of the Fuc***g World

Niektorí z nás si nevedia pomôcť, keď počujú britský prízvuk. Ak si jedným z nich, tak sa okamžite zamiluješ do herečky Jessicy Barden, ktorá je jednou z hlavných postáv seriálu. Jej hlasu jednoducho neodoláš.

Clerkenwell Films/moviestillsdb.com

13 Reasons Why

Niekedy nás bavia aj takéto tínedžerské seriály. Môžu v nich hrať doslova „obyčajní“ herci, a aj tak si na nich nájdeme niečo, čo sa nám veľmi zapáči. V jednoduchosti je predsa krása. Samotná hlavná hrdinka Katherine Langford má niečo do seba. No a je tam tiež mnoho ďalších postáv, ktoré sa ti zapáčia.

July Moon Production/moviestillsdb.com

Sex Education

Celkom nový seriál, ktorého druhú sériu nedávno predstavil Netflix. Síce je z tínedžerského prostredia, no svoje si v ňom nájdu určite aj starší ľudia. Tu treba rozhodne vypichnúť herečku Gillian Anderson, ktorá hrá mamu hlavnej postavy, Otisa. V seriáli chodí veľmi vkusne oblečená a sexepíl je rozhodne niečo, čo jej v seriáli nechýba.

Eleven/moviestillsdb.com

Vampire Diaries a The Originals

Tento seriál nie je ničím extra výnimočným pre náročnejšieho diváka a podľahnú mu väčšinou dievčatá. Ak by sa preň rozhodli z nejakého dôvodu aj chalani, tak tam krásnych dôvodov na pozeranie nájdu hneď niekoľko. Dievčatá ich tam nájdu tiež. Zväčša sú v oblekoch, s jemným strniskom a ostrými sánkami. Čo viac nám treba…

https://giphy.com/gifs/the-originals-r9Od5bQxMv36o

Mr. Robot

V hlavnej úlohe s hercom, ktorý získal Oscara za úlohu Freddieho Mercuryho vo filme Bohemian Rhapsody. Rami Malek zohráva hlavnú úlohu v tomto seriáli, ktorý by bez neho jednoducho nebol to pravé orechové.

Anonymous Content/moviestillsdb.com

Narcos

Ďalší z veľmi kvalitných seriálov, no určite pri ňom nebudeš slintať nad pupkatým Pablom Escobarom. Za pohľad stojí určite Boyd Holbrook, ktorý hrá jedného z agentov.

Netflix/moviestillsdb.com

Orange Is the New Black

Známy seriál z prostredia ženskej väznice, ktorý je založený na knihe. Možno by ste neočakávali nejaké krásne ženy, no nájde sa tam hneď jedna veľmi zaujímavá. Je ňou Ruby Rose, ktorá má aj napriek trochu chlapčenskému zjavu veľa sexepílu.

Ruby Rose Design GIF - Find & Share on GIPHY

How I met your mother

Jeden z mnohých geniálnych seriálov, ktorý by mal vidieť každý. Okrem seriálovej postavy Barneyho je z herečiek zaručene veľmi pôvabná Cobie Smulders, ktorá hrá Robin. Nevadí, že Neil Patrick Harris, ktorý hrá Barneyho, je gay, v seriáli je neodolateľný. Aspoň vidieť, že to hrá naozaj dobre.

20th Century Fox Television/moviestillsdb.com

Game of Thrones

Do Emilie Clark sa zamiloval už nejeden muž. Niet sa čomu čudovať, aj ženy jej závidia krásu. Taktiež by sa mala v tomto zozname objaviť aj Natalie Dormer, z ktorej pri pozeraní mnohým tečie slinka.

Emilia Clarke Lol GIF - Find & Share on GIPHY

Gossip Girl

Tu sa to krásnymi hercami a herečkami len tak hemží. Deti 90. rokov si hneď vybavia svoju platonickú lásku z tohto seriálu.

17th Street Productions/moviestillsdb.com
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť