Sexrobotka Samantha je naozaj žiadaná. Na výstave nevydržala nápor záujemcov!

Hviezda elektrotechnickej výstavy v Rakúsku musela svoje predstavenie predčasne ukončiť.

Jednou z veľkých hviezd elektrotechnickej výstavy v susednom Rakúsku sa stala sexrobotka Samantha. Ide o novú generáciu sexuálnej hračky, využívajúcu najmodernejšie technológie. Návštevníci podujatia mali možnosť sami si vyskúšať, akým spôsobom Samantha reaguje na ich dotyky.

Nie je prekvapivé, že nával rozvášnených záujemcov Samanthe ublížil. Po tom, čo jej návštevníci veľtrhu zlomili dva prsty a zašpinili jej silikónové telo, sa predstavenie skončilo. Vystavujúca firma bola nútená robotku poslať do servisu.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4925100/Sex-doll-breaks-huge-number-punters-try-out.html

Čo všetko Samantha dokáže? Okrem detailného spracovania telesných otvorov, ktoré sú pre takéto hračky samozrejmosťou je bábika vyzbrojená najmodernejšími technológiami – zvláda niekoľko rečových fráz, medzi ktoré patria vtipy a motivačné citáty. Je schopná opýtať sa, ako sa človek má a udržiavať očný kontakt. Reaguje na dotyky a objatia, ktoré ju niekedy privedú k hlasnému stonaniu. Zároveň je veľmi učenlivá a vie si napríklad zapamätať ľudí, s ktorými už prišla do kontaktu.

Tvorcovia bábiky predviedli, že sú schopní reagovať na trendy nesmierne rýchlo. Len nedávno sa objavila správa o tom, že rakúski muži pri návšteve bordelu preferujú syntetické dámy pred tými živými. To bol jeden z dôvodov, prečo bola robotka predstavená práve v tejto krajine. A zároveň je to dôvod, prečo by si ľudstvo zaslúžilo globálnu termonukleárnu vojnu, ktorá by nás všetkých vyhubila. Samanthu môžete získať za 3 700 € – táto suma sa niekomu môže zdať vysoká, ale aj napriek tomu je po Samanthe nesmierny dopyt. Len v Barcelone sa výrobcovi podarilo predať 15 kusov.

Rakúska psychologička Gerti Sengerová, predstaviteľka Rakúskej spoločnosti pre sexuálny výskum, nazýva trend „skutočne autistickou tendenciou“. Nuž, nedá sa nesúhlasiť.

Zdroje: dailymail.co.uk, thesun.co.uk
Titulná fotografia: pixabay.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
383
Grr
Fuuj Fuuj
248
Fuuj
Fňuk Fňuk
71
Fňuk
Jeej Jeej
176
Jeej
Uups Uups
211
Uups
Haha Haha
88
Haha
Woow Woow
75
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Gramatické chyby, ktorých sa všetci (nevedomky) dopúšťame

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME