Utorok 27.9.2022
sk
Cyprián
, Damián
cz
Jonáš

O tom, že vo svete sexuálnej robotiky sa dejú šialené progresy sme, vás už niekoľkokrát informovali a dokonca aj o našich obavách, že jedného dňa vďaka svojej nenáročnosti (keď si teda odmyslíme závratnú počiatočnú investíciu) úplne nahradia nežné pohlavie taktiež. Pre mnoho ľudí je totiž oveľa jednoduchšie zobrať si pôžičku a potom do konca života zasúvať do esteticky príťažlivého kusu plastu (aj keď rovnakým pomenovaním by sa dnes už dalo označiť aj množstvo „reálnych“ dievčat) ako ísť von, socializovať sa a nájsť si teplo skutočného ženského lona. No to už teraz pravdepodobne nehrozí.

metro.co.uk (https://metro.co.uk/2018/06/19/sex-robot-will-say-no-not-mood-7642591/)

Sexuálne bábiky budú totiž teraz vyšperkované špeciálnou vymoženosťou. Nevedno, či je to snaha o absolútnu autenticitu alebo sa technici naozaj začali strachovať, že ľudská rasa vďaka tejto alternatíve sexu naozaj vymrie, no stalo sa. Umelé bábiky vyrobené za účelom uspokojovania našich intímnych chúťok už budú mať možnosť povedať nie. Takže aj napriek tomu, že si za ňu vysolil solídnych zopár tisíc, za ktoré si si mohol radšej kúpiť auto, sa ti stále môže stať, že si večer prosto nezaš*káš. Lebo tvojej realistickej bábikovskej mašinke akýsi program v robotickej hlave vygeneruje, že práve teraz nemá chuť.

metro.co.uk (https://metro.co.uk/2018/06/19/sex-robot-will-say-no-not-mood-7642591/)

Takže ak si si začal do prasiatka sporiť výdavky z nákupov v Tescu v nádeji, že sa o pár rokov vďaka tomuto počinu už nikdy nestretneš s vetou „dnes nie, bolí ma hlava“, tak teraz nadišiel moment, kedy máš nárok byť sklamaný. Ale nie úplne, lebo schopnosť poslať ťa do hája má zatiaľ iba sexrobotka Samantha, ktorej cena bude približne 4000 eur. Presne za tento obnos peňazí si teda môžeš dovoliť ženskú napodobeninu, ktorú si síce môžeš naprogramovať podľa svojich predstáv (podľa toho, či máš záujem o mód „romantika“, „sex“ alebo „rodina“), no do uška ti zavzdychá len vtedy, keď sa jej bude chcieť.

Takto vyzerá prvý prototyp Samanthy – robotickej sexuálnej bábiky, ktorá ťa môže poslať do teplých krajín

metro.co.uk (https://metro.co.uk/2017/10/02/sex-robot-creator-says-3000-love-droid-helped-his-marriage-by-making-him-last-longer-6971248/)
facebook.com (https://www.facebook.com/spotboxlive?v=timeline&filter=2&timecutoff=1396199779§ionLoadingID=m_timeline_loading_div_1422777599_0_36_&timeend=1422777599×tart=0&tm=AQB8FTPrBTWM3N3n)

Okrem odmietania sa Samantha komplikovanosti skutočnej ženy podobá aj inými revolučnými výdobytkami. Môžeš si s ňou robiť čo chceš, no pokiaľ tvoje sexuálne schopnosti nie sú na akceptovateľnom leveli, nedostaneš z nej ani hláska. Je totiž navrhnutá tak, aby vzdychala len vtedy, keď to je jej – alebo respektíve receptorom namontovaným pod jej kvázi kožou – príjemné. Z čoho jasne vyplýva, že Samantha ako predražený mastič ega zúfalcom asi neposlúži. Taktiež vie rozoznať, kedy sa dotyky druhej osoby menia na príliš drsné a agresívne. Vtedy sa „vypne“ a ostane z nej len nehybná figurína.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/fdYbyYbNO9UYBlIE4e)

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: metro.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť