Shang-Chi kedysi robil modela pre fotobanku. Dnes sa Simu Liu sám baví na týchto fotkách

Najnovšia hviezda Marvelu využila vlastnú stock fotku proti hejterom.

Zdroj: Profimedia

Preraziť v Hollywoode a stať sa medzinárodne známou filmovou hviezdou, to nie je žiadna malina. Neustále sa o to pokúšajú davy uchádzačov, z ktorých uspeje len zlomok. Začínajúci herci sú ochotní prijať rôzne prácičky, ktoré by im pomohli naštartovať kariéru, alebo aspoň neumrieť od hladu.

Silák Mr. T začínal ako ochrankár celebrít, Harrison Ford predával filmárom trávu. Simu Liu, predstaviteľ Shang-Chiho, má za sebou džob, ktorý znie oveľa menej dobrodružne – robil modela pre fotobanku, o čom informoval aj portál PetaPixel. Nešlo o nič veľké. V roku 2014 sa zúčastnil jedného fotenia, za ktoré dostal 120 dolárov (cca 100 eur), no napriek tomu ho výsledné fotky prenasledujú všade, kam sa pohne.

Mimoriadne obľúbená fotoséria

Liu sám seba zo žartu označuje za najlepšieho modela stock fotiek. S výsledkami jediného fotenia sa totiž často stretáva na obálkach kníh a časopisov, v reklamách alebo v článkoch na internete. Väčšina fotiek by sa dala popísať slovami „etnicky diverzná skupina vysmiatych pracovníkov“, čo je presne ten štýl obrázkov, ktorým medzinárodné firmy rady dokazujú, nakoľko si cenia diverzitu.

Rodák z čínskeho Harbinu, ktorý vyrastal v Kanade, našiel jeden exemplár využitia svojej tváre, ktorý sa mu naozaj nepozdáva. Ide o učebnicu účtovníctva. Herec vraví, že v tejto pozícii strávil 9 mesiacov, avšak išlo o prácu, ktorá mu žalostne nesadla a každú jednu minútu vo svete čísiel a tabuliek považoval za hotové utrpenie.

Hviezda najnovšej marvelovky

Nová hviezda Marvelu je vo veku 32 rokov jednoznačne za vodou a už nemusí byť viac odkázaná na pózovanie pred fotoaparátom či účtovníctvo. Film Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch, v ktorom Simu stvárnil hlavnú rolu, sa stal obrovským hitom. Uspel komerčne a diváci ho zasypávajú veľmi kladnými hodnoteniami – mnohí ho dokonca zaraďujú medzi najlepšie sólovky MCU.

Úspech je to o to väčší, že komiksový Shang-Chi ani zďaleka nepatrí medzi známe mená sveta Marvelu a ani mnohí komiksoví nadšenci túto postavu dôkladne nepoznali. Film sa teda nemohol oprieť o silnú značku a všetok záujem divákov si musel vypestovať vlastnými silami. Ak si k tomu prirátame zúriacu pandémiu koronavírusu, ktorá ohrozuje kiná, nemôžeme sa veľmi čudovať tým, ktorí očakávali, že Shang-Chi bude prepadákom.

Ako sme si už povedali, stal sa presný opak. Predstaviteľ Shang-Chiho si úspech poriadne vychutnáva a neodpustil si zopár výpadov smerom ku skeptikom. Na Instagrame zverejnil príbeh, ktorý pozostával z náhľadov YouTube videí predpovedajúcich prepadák a veľkého nápisu LOL. Na Twitter zasa vytiahol jednu zo svojich starých stock fotografií s popisom „Ja, ako sa smejem na ľuďoch, ktorí si mysleli, že neuspejeme.“

Zdroj: petapixel.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
19 fotiek, ktoré zachytávajú, ako sa veci vplyvom času menia


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME