Piatok 3.12.2021
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Hoci z hľadiska filmových noviniek je to v tejto pandemickej dobe dosť biedne, pomaly ale isto sa začína blýskať na lepšie časy. Produkcie pripravovaných filmov (a seriálov) totiž bežia a už čoskoro sa ich snáď dočkáme aj na strieborných plátnach. Platí to, pravdaže, aj pre marvelovky. Práve v týchto minútach sa na internet dostala ukážka z očakávaného filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings.

V nej sa nám predstaví hrdina Shang-Chi (Simu Liu), skúsený bojovník, ktorého tajomná organizácia Ten Rings vycvičila na elitného zabijaka. Z jej pazúrov ale dokázal uniknúť a začal žiť bežný život. Prízrakom minulosti sa ale nedá utekať donekonečna. Shang-Chi je tak znovu vtiahnutý do nebezpečného sveta, v ktorom bude musieť čeliť svojej minulosti.

Okrem Simu Liu sa vo filme objaví aj Awkwafina, Tony Leung, Fala Chen, Florian Munteanu, Ronny Chieng či Michelle Yeoh. Na režisérskej stoličke sedí Destin Daniel Cretton, ktorý si urobil meno solídnymi nezávislými filmami (napr. Short Term 12 či Sklenený zámok). Uvidíme, ako mu sadne akčná komiksovka. Podľa prvého traileru to ale nevyzerá, že by mali mať diváci dôvod na obavy. Očividne na nás čaká svižná a epická jazda, plná zaujímavých postáv a napätia.

Tešíme sa! Premiéra sa uskutoční 3. septembra 2021. Film zamieri do kín a zároveň aj na streamovaciu platformu Disney+.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť