Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 5.3.2024
sk
Fridrich
cz
Kazimír
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Si bitkár alebo ťa vypne po niekoľkých drinkoch? 6 typov ľudí, ktorí nechýbajú na žiadnej diskotéke

Každá párty má svojich stálych návštevníkov.

Diskotéky boli, sú aj budú. Rovnako aj niekoľko typov ľudí, s ktorými sa pravidelne stretneš, či už pri bare, alebo priamo na parkete. Na niektorých z nich sa zasmeješ, nad inými pokrútiš hlavou a iným sa radšej vyhneš. Môže sa stať, že niektorým z nich si aj ty. S naším šikovným ilustrátorom sme vytvorili šesť typov ľudí, ktorým sa jednoducho nevyhneš na žiadnej diskotéke.

1. Sypači, ktorí pijú len čistú vodu

Hoci ich telá vyzerajú ako z kulturistických magazínov, na párty sa väčšina z nich nikdy nedokáže naladiť na ten správny mood. Posrkávajú čistú vodu, obzerajú si všetkých okolo a hľadajú naivky, ktoré sa im zavesia na biceps. Ak máš takého kamoša v partii, tak máš aspoň zaistený odvoz domov.

Je tutovka, že si nevypije, lebo mal predtým dva tréningy, išiel supersérie a potom ešte odbehol 20 kilometrov. A na večeru si dal kuriatko s ryžou, ktoré rozhodne nechce zaliať pivom alebo poldecákom.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Znepriatelení ľudia zo susedných dedín

Ani celoživotná nevraživosť medzi susednými dedinami alebo mestami nesmie na správnej diskotéke chýbať. Začína to škaredými pohľadmi a vyčkávaním, kto začne. Končí to riadnou lomenicou, kde sa často nebijú len chalani, ale aj ich frajerky.

Najhorší scenár nastáva vtedy, keď sa začne trhať jedna dedina s druhou, druhá s treťou a tretia aj s prvou. K tomu treba prirátať ľudí z mesta, ktorých chcú zbiť všetky dediny a zároveň oni všetkých „sedlákov.“ Na poriadnej dedinskej zábave sa navyše pochytia aj miestni hasiči, futbalisti a pre úplnosť aj starosta.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Znásilnil ju pohlavne, análne a brutálne zmlátil. Ohavný prípad pedofila, ktorý otriasol krajinou

3. Takí, čo sa vždy pobijú

Nepotrebujú stretnúť známych nepriateľov na to, aby rozpútali konflikty. Stačí im jemný náznak, letmý očný kontakt alebo len to, že im stojíš v ceste. V tej chvíli si odsúdený na to, že dostaneš po papuli. Najčastejšie sú to tamojší chuligáni alebo borci, čo si boli raz zaboxovať a týždeň dvíhali železo.

Hrajú to na štýl mafiánov z 90. rokov, ale keby ich odvážali policajti na stanicu, plakali by a prisahali, že už sa nikdy nepobijú. Niekedy stačia nahnevané frajerky, ktoré ich vedia umlátiť kabelkou a vyfackať. Z gorily je razom malý a poslušný pudlík.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.