Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Si bitkár alebo ťa vypne po niekoľkých drinkoch? 6 typov ľudí, ktorí nechýbajú na žiadnej diskotéke

Každá párty má svojich stálych návštevníkov.

Diskotéky boli, sú aj budú. Rovnako aj niekoľko typov ľudí, s ktorými sa pravidelne stretneš, či už pri bare, alebo priamo na parkete. Na niektorých z nich sa zasmeješ, nad inými pokrútiš hlavou a iným sa radšej vyhneš. Môže sa stať, že niektorým z nich si aj ty. S naším šikovným ilustrátorom sme vytvorili šesť typov ľudí, ktorým sa jednoducho nevyhneš na žiadnej diskotéke.

1. Sypači, ktorí pijú len čistú vodu

Hoci ich telá vyzerajú ako z kulturistických magazínov, na párty sa väčšina z nich nikdy nedokáže naladiť na ten správny mood. Posrkávajú čistú vodu, obzerajú si všetkých okolo a hľadajú naivky, ktoré sa im zavesia na biceps. Ak máš takého kamoša v partii, tak máš aspoň zaistený odvoz domov.

Je tutovka, že si nevypije, lebo mal predtým dva tréningy, išiel supersérie a potom ešte odbehol 20 kilometrov. A na večeru si dal kuriatko s ryžou, ktoré rozhodne nechce zaliať pivom alebo poldecákom.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Znepriatelení ľudia zo susedných dedín

Ani celoživotná nevraživosť medzi susednými dedinami alebo mestami nesmie na správnej diskotéke chýbať. Začína to škaredými pohľadmi a vyčkávaním, kto začne. Končí to riadnou lomenicou, kde sa často nebijú len chalani, ale aj ich frajerky.

Najhorší scenár nastáva vtedy, keď sa začne trhať jedna dedina s druhou, druhá s treťou a tretia aj s prvou. K tomu treba prirátať ľudí z mesta, ktorých chcú zbiť všetky dediny a zároveň oni všetkých „sedlákov.“ Na poriadnej dedinskej zábave sa navyše pochytia aj miestni hasiči, futbalisti a pre úplnosť aj starosta.

ArtCaveManiac / EMEFKA
vzťah, rozchod, nevera, partnerská hádka, žiarlivosť

Odporúčame prečítať:

Ako spoznáš, že ti je partner neverný? 8 znakov toho, že u vás nie je všetko v poriadku

3. Takí, čo sa vždy pobijú

Nepotrebujú stretnúť známych nepriateľov na to, aby rozpútali konflikty. Stačí im jemný náznak, letmý očný kontakt alebo len to, že im stojíš v ceste. V tej chvíli si odsúdený na to, že dostaneš po papuli. Najčastejšie sú to tamojší chuligáni alebo borci, čo si boli raz zaboxovať a týždeň dvíhali železo.

Hrajú to na štýl mafiánov z 90. rokov, ale keby ich odvážali policajti na stanicu, plakali by a prisahali, že už sa nikdy nepobijú. Niekedy stačia nahnevané frajerky, ktoré ich vedia umlátiť kabelkou a vyfackať. Z gorily je razom malý a poslušný pudlík.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje