Si nešikovné nemehlo? Toto sa stane určite len tebe!

Humor je korením života. Ale len dovtedy, kým ti nepadne celá korenička do jedla alebo si neosolíš kávu.

Nešikovní ľudia sú snáď azda nonstop kritizovaní, ale čím viac sa snažia opäť niečo nepokašľať, tým je to ešte horšie. S takýmto životným údelom sa veru nežije najjednoduchšie, ale načo plakať nad rozliatym mliekom, keď si to môžeš odfotiť a rozosmiať tak polovicu svojich známych. Škodoradosť je predsa najväčšia radosť. A tebe už len ostáva zmieriť sa s tým, že si taký, aký si a hlavne, máš na čo doživotne spomínať. Dokonalým a šikovným ľuďom sa predsa takéto veci nestávajú.

Začneme zľahka úplnou klasikou. Detské podbradníčky nenosíš ako najnovší módny trend a tak si pri akejkoľvek príležitosti nenecháš ujsť možnosť, zadrbať si každý kus oblečenia. Už sa to ani nesnažíš oprať, pretože škvrny sú odolnejšie ako tvoje odhodlanie naučiť sa jesť ako normálny človek.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/nature-farmer-dutch-hd-wallpaper-66627/)

Varenie, pečenie a žehlenie sa u teba nezaobídu bez popáleniny. Neexistuje iná možnosť, vždy to takto skončí. A ak si žena, nielenže máš novú ozdobu na ruke, často chodíš so šrámom aj na čele či spánku, pretože vyžehliť si vlasy je niekedy viac, ako ďalšia nová jazva.

wikimedia.org (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Sanitka_Melnik.jpg)

V jednom kuse ťa sabotujú tvoje vlastné topánky a to najčastejšie vtedy, keď máš byť za hviezdu a prejsť popri nejakej partii iných ľudí, ktorí sa na tom parádne bavia. Potknutie, rozviazanie šnúrky a následný pád alebo balansovanie v štekličkách to je to, s čím sa nikdy nenaučíš žiť.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/funny-fail-model-uVeSxnNK2W4vu)

Rozhodol si sa, že nebudeš mať deti. Určite by si ich niekde zabudol alebo by si im privodil nejaké postihnutie. Ani tvoji známi ti nikdy nedávajú podržať žiadne dieťa. Nedá sa ti veriť, veď z rúk ti padá takmer všetko. Displej tvojho mobilu je posiaty pavučinou a keď si to raz skúsil ako čašník, výplatu si vrátil za poháre. Tak čo čakáš. Ani deti a ani zvieratká ti do rúk nepatria.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/fall-gif-slip-and-19XEd64UneXcI)

Pohybový senzor je sviňa a tak často narážaš do dverí, ale aj keby tam ten snímač nebol, napíšme si úprimne, aj tak by si narazil. Všetky rohy nábytku sa spikli proti tebe a len číhajú, ktorý bude dnes ten šťastný a spôsobí ti ďalšiu modrinu. V tvojich malíčkoch na nohách už nemáš absolútne žiadny cit a na počudovanie, tvoja hlava je stále pevnejšia ako skala. Otázne je, dokedy.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/pink-pnk-stupid-girls-xUNemUQeFHgEJiuRzy)

Keďže teraz letia vtipné a originálne darčeky, neobišlo to ani teba. Na narodeniny či pod stromček si už určite dostal prilbu, chrániče, nejaké tie leukoplasty, obväzy alebo rovno celú lekárničku. Samozrejme, reflexná vesta nesmie nikdy chýbať. Škoda len, že keď to najviac potrebuješ, nič z toho pri sebe nemáš.

pixabay.com (https://pixabay.com/en/human-person-child-girl-ground-769765/)

Tvojou najčastejšou činnosťou je upratovanie. Mixér sa len v tvojich rukách mení na nástroj veľmi rýchleho a moderného maľovania stien kuchyne. V chladničke sa všetky potrebné nádoby a misky nachádzajú na najvyššom mieste. Zákony príťažlivosti pôsobia na všetkých, ale na teba to platí dvojnásobne. Rozbité vajíčka v nákupnej taške, rozsypaná káva po zemi, celá korenička v polievke alebo sa tvoja taška práve rozhodla, že sa roztrhne? Pre teba, žiadny problém.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/youngertv-tv-land-younger-l0MYOlSh9Dl9ellEA)

Ubližuješ sám sebe a iným ľuďom. Možno chceš a možno fakt nechtiac. Tvoje končatiny proste náhodne vystreľujú kade tade a že práve niekto pri tebe stojí, to už nie je tvoj problém. Ani tvoj sexuálny život nie je celkom ideálny. Lakťovka do nosa, vyrazený dych a iné sexuálne trápnosti sú už u teba rutinou. Keď sa darí, tak sa darí.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/gossip-girl-ed-westwick-chuck-bass-vdzGjuxamg00w)

Zdroj: sarcasm.co
Titulná fotka: flickr.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
46
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
8 prekvapivých faktov o Hitlerovi, ktoré si doteraz netušil

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME