Si sama? Toto sú dôvody, prečo si single!

Článok plný pravdivého klišé

Tento článok bude pravdepodobne jedno veľké klišé, lenže bohužiaľ v tomto prípade je to klišé viac než pravdivé.

1. Príliš vysoké očakávania

Samozrejme, že po tebe nikto nechce, aby ste začali chodiť s prvým bezdomovcom pohodeným na ulici len preto, že sa mu medzi nohami hompáľa penis, ale mala by si sa vrátiť späť na zem. Ženy, zdegenerované Nicholasom Sparksom a Rosamunde Pilcherovou, väčšinou očakávajú, že nájdu perfektného chlapa. Lenže v reálnom živote sa Zápisník jednej lásky bohužiaľ nekoná a rovnako, ako nie si dokonalá ty, nebude dokonalý ani tvoj vyvolený. Hnedovlasý, hnedooký, opálený fešák, ktorý nemá hlboko do vrecka môže byť obeťou tvojich sexuálnych fantázií, ale ak skutočne nechceš mať na hrobe vytesané forever alone, mala by si sa vrátiť na zem. Sú určité vlastnosti pre vzťah nevyhnutné a potom tie ostatné, ktoré sú len príjemným bonusom. Tak si ujasni priority a dokonalosť vyhoď z hlavy, pokiaľ naozaj nechceš randiť s pizzou.

pixabay.com (https://pixabay.com/sk/%C4%BEudia-%C5%BEena-diev%C4%8Da-oble%C4%8Denie-oko-2563491/)

2. Hľadáš nesprávneho človeka

Neviem, kde sa v nežnom pohlaví nabrala tá seba deštruktívna tendencia, že sa namotáme na najväčšieho idiota v hre a ešte aj kdesi v hĺbke duše dúfame, že ho zmeníme. Ha, hovno, hovno, zlatá rybka. Jasné, že by sa ten školský playboy dobre vynímal na tvojej instagramovej nástenke a pravdepodobne by všetky spolužiačky pukali závisťou, ale čo z toho, keď sa otočí za každým výstrihom, ktorý sa naňho usmeje a v hlave má väčšie prázdno ako je na Google+? Porozmýšľaj nad všetkými tými dobrými chalanmi, ktorých si po prvom stretku poslala priamou cestou rovno do friendzone a zamysli sa, či skutočne oni nie sú vhodnejším materiálom.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/woman-on-rock-platform-viewing-city-196667/)

3. Stretávaš sa so zlými ľuďmi

Akési dávne čínske porekadlo (alebo to bol len veľmi výstižný status na sociálne sieti, kto vie) hovorí, že ty si výcucom piatich ľudí, s ktorými sa najčastejšie stretávaš. Ak sa neustále obklopuješ ženami, ktoré na lásku už dávno zanevreli, lebo im jeden debil pred desiatimi rokmi zlomil krehké srdiečko, si presne taká ako ony. Tráviť každý piatkový večer v kruhu večných „single ladies“, ohováraním celej mužskej časti populácie, a potom čakať, že za rohom natrafíš na toho pravého je ako zapíjať kapustnicu skysnutým mliekom a dúfať, že sa nezoserieš. Zbytočné a hlúpe.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/adolescent-adult-beautiful-blur-618544/)

4. Ideš na to cez posteľ

Ak si myslíš, že šanca nájsť toho pravého sa priamo úmerne zvyšuje s počtom ľudí, pred ktorými roztiahneš nohy, tak sa šeredne mýliš. Snažiť sa pritiahnuť si k sebe chlapa svojou vagínou je len znakom toho, ako veľmi si zúfalá a to ti na atraktivite rozhodne nepridáva. Žiadneho človeka, ktorý bude mať o potencionálny vzťah s tebou záujem neohúri fakt, že polovica ľudí v podniku, v ktorom práve sedíte už „tour de tvoje diery“ absolvovala, práve naopak. Vedieť svoju hodnotu a neznižovať ju naivnými myšlienkami, že možno preňho ten zásun čosi znamenal, je omnoho viac sexy. Ver mi.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/woman-wearing-gray-sweater-dress-218679/)

5. Tráviš čas zlými aktivitami

To, že všetky tvoje priateľky každý víkend vymetajú bary, neznamená, že to musíš robiť aj ty. Určite nie, ak ťa to vonkoncom nebaví a celý čas len tŕpneš, či sa náhodou dnes neobjaví ktosi, kto prejaví aspoň minimálny záujem. Rob to, čo ťa baví. Ak sa chceš ísť namiesto sociálne vyčerpania radšej prejsť mestom (zober si slzák) alebo ísť do fitka, tak choď. Neprispôsobuj celý svoj život hľadaniu svojej životnej lásky a určite sa kvôli nej nevzdávaj toho, čo ťa skutočne baví a napĺňa. Okrem toho, pri takýchto aktivitách máš omnoho väčšiu šancu spoznať niekoho, s kým si budeš rozumieť a mať spoločné záujmy, ideálne lepšie ako len lásku k pivu.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/coffee-girl-cafe-flower-92323/)

6. Nemáš rada samú seba

Dostali sme sa k najväčšej klišé časti, tak sa pohodlne usaďte, keby ste sa náhodou dočítali čosi, čo ste predtým ešte nikdy nevideli. Ľudia, ktorí nemajú radi samých seba, väčšinou zúfalo pátrajú po niekom, kto to bude robiť za nich. Lenže takto to bohužiaľ nefunguje. Ak už sa aj k nejakému vzťahu predsa len dopracujete, tak s postojom plným neistoty vám to dlho nevydrží a aj vašu drahú polovičku časom prestane baviť, neustále vás ubezpečovať o tom, že mu záleží len na vás. Možno by ste teda namiesto neustáleho hľadania tej dokonalej polovičky mali zapracovať na sebe, svojich postojoch voči svetu a sebe samej a som presvedčená, že keď príde správny čas, určite sa objaví niekto, kto vás bude vedieť oceniť. Najprv sa však musíte odosobniť od myšlienky, že toho niekoho bytostne potrebujete.

pexels.com (https://www.pexels.com/photo/blonde-clear-sky-freedom-girl-378148/)

Titulná fotka: pexels.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
30
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Máš pocit, že ťa neustále opakované vianočné piesne privedú k šialenstvu? Môže to byť skutočne pravda!


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME