Utorok 17.5.2022
sk
Gizela
cz
Aneta
, Anetta

Si tím Johnny Depp alebo Amber Heard? Zákazníci Starbucksu hlasujú svojím prepitným

Nádoba na prepitné rozprúdila na internete horlivú debatu.


Už niekoľko dní svet so zatajeným dychom sleduje súdne pojednávanie Johnnyho Deppa a jeho bývalej manželky Amber Heard, ktorá za 15 mesiacov manželstva vyťažila z rozvodu o dva milióny dolárov viac ako za svoju najväčšiu úlohu v komiksovke Aquaman. Za poškodzovanie dobrého mena a ohováranie požaduje hollywoodsky herec odškodné vo výške 50 miliónov dolárov. Za to isté chce od neho Heard ešte dvakrát toľko.

V pojednávacej miestnosti panuje veľmi dusná atmosféra. Hoci sme si doposiaľ vypočuli len Deppovu verziu, počas výpovedí jeho svedkov vyplávali na povrch mnohé skutočnosti, ktoré právnikom jeho bývalej manželky teda rozhodne nehrajú do karát.

Shutterstock

Zákazníci kaviarne mohli „zahlasovať“ svojím prepitným

Depp počas celého procesu stratil nielen ikonickú úlohu piráta Jacka Sparrowa, ale aj Grindelwalda vo Fantastických zveroch. Drobnou cenou útechy mu môže byť aspoň priazeň širokej verejnosti. To, že sa väčšina z nás prikláňa na jeho stranu, dokazuje aj táto nádoba na prepitné v nemenovanom Starbuckse, pomocou ktorej môžu zákazníci drive-thru „zahlasovať“ za svojho favorita.

„Podporujeme miestnych baristov a nášho obľúbeného herca,“ píše používateľka TikToku @summervictoria_, ktorá na nádobu s prepitným narazila osobne. Jej virálne video doposiaľ nazbieralo viac ako 6,5 milióna zhliadnutí. Zatiaľ čo nádoba s menom Johnny Depp praská vo švíkoch, tá s menom Amber Heard zíva prázdnotou.

Na prvý pohľad neškodná vec si však na sociálnych sieťach vyslúžila vlnu negatívnych reakcií. „Ten muž bol obeťou domáceho násilia. Prečo to všetci berú ako zábavku? Odporné,“ vyjadril sa niekto v komentároch. „Naozaj chcete zneužívať cudziu traumu na zbieranie prepitného?“ spýtal sa zase niekto ďalší. Na margo toho sa hovorca spoločnosti Starbucks oficiálne vyjadril pre portál Unilad. Povedal, že nádoba na prepitné je v rozpore s ich internými nariadeniami a bude okamžite odstránená.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť