Šialená žena sa rozhodla mať namiesto detí psy, ktoré využíva ako maliarske plátno

Čo je veľa, to je naozaj moc…

Domáci miláčikovia sú pre mnohých z nás súčasťou rodiny. Sú jediní, komu chýbaš už po dvanástich sekundách, čo si odišiel do práce, sú skvelým ohrievačom premrznutých nôh počas zimných mesiacov a taktiež bútľavou vŕbou, ktorú môžeš zavaliť svojimi problémami a nikdy ti nepovie, aby si už konečne držal hubu (maximálne sa ti otočí zadkom a poriadne ťa oprdí). A my ich zato na oplátku ľúbime, kŕmime a dopriavame im tú najlepšiu starostlivosť, akej sme len schopní. No to, čo robí táto žena so svojimi psami, sa dá starostlivosťou nazvať len v tom ozaj najbizarnejšom slova zmysle.

Stephanie Ard

Stephanie Ard je majiteľkou piatich štvornohých chlpáčov – 10-ročný Deuce, 8-ročná Boba Feuce, 5-ročný Yoshi, 2-ročný Superbiscuit a Fido, ktorý má zatiaľ ešte len rok. Nanešťastie (alebo žeby v tomto prípade aj našťastie pre to nebohé stvorenie?) jej šiesty psík KangaRoo nedávno zahynul kvôli nádoru na pľúcach. Ako sama 32-ročná žena prezentuje, psíky sú jej všetko, no potom, čo si prečítate nasledujúce riadky skutočne nebudete vedieť, či ich ľúbi alebo si na nich len ukája akýsi zvrátený „parádnický“ pud.

Stephanie Ard

Stephanie všetkým svojim psom farbí srsť a lakuje nechty. „Napríklad Roo milovala, keď mala pazúriky nalakované na ružovo,“ prezrádza vyšinutá majiteľka a my o jej slovách decentne pochybujeme. „Perfektne sa hodili k jej osobnosti – zábavná a drzá,“ dodáva. Jej prvou obeťou farbenia sa stal chudák Superbiscuit, ktorého biela srsť poslúžila Stephanie ako dokonalé plátno pre jej bláznivé kreácie. „Vždy som chcela mať ružového psa, tak som si kúpila bieleho a spravila ho ružovým,“ odôvodňuje žena svoje rozhodnutie ofarbiť psovu srsť, ktoré očividne postráda akýkoľvek zdravý rozum.

Stephanie Ard

Stephanie svoje konanie neustále podtrháva faktom, že jej psíky tieto procedúry naozaj zbožňujú. „Vždy keď skončím, šťastne vrtia chvostíkom. Nepochybne si aj oni myslia, že teraz sú to najrozkošnejšie, čo chodí po tejto planéte,“ tvrdí. Farba, ktorú na tieto kreácie používa je kompletne prírodná a len dočasná. „Nepoškodí to ich jemnú pokožku, naopak, je to úplne bezpečné. Keby nebolo, určite by som to nerobila,“ tvrdí Stephanie, ktorá na týchto činoch nevidí absolútne nič zlé. Veď to vraj robí z lásky k nim a tá je skutočne obrovská, keďže kvôli psíkom nechce mať v budúcnosti ani deti. Tie by ju vraj mohli rozptyľovať a nemohla by svojim zvieratkám venovať toľko pozornosti, koľko si zaslúžia. To, či by nedostatok Stephaninej pozornosti bol naozaj v tomto prípade takou tragédiou je však diskutabilné…

giphy.com (https://giphy.com/gifs/why-dumb-dave-ramsey-3o7WINl7VzLJOAJFVS)

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: Stephanie Ard

Reagujte!
Grr Grr
7
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
7
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zábavné komiksy z každodenného života bežnej ženy

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME