Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Instagram nás každú chvíľu zasypáva extravagantými (čítaj gýčovými a príšernými) módnymi trendami, ktoré nepochopené a experimentov chtivé blogerky s umeleckou dušou hádžu do sveta a vydávajú napospas ľuďom, ktorí skúšajú každú kravinu. Tak keby vám náhodou uniklo, čo bláznivé na tejto sociálnej sieti fičí momentálne, tak je to práve toto.

1. Vlnité obočie

V poslednej dobe sa Instagramom rozliezol trend vlnitého obočia, či takzvaného „wavy eyebrows“. V preklade si pobláznené dievčence maľujú na ksicht dážďovky a vytvárajú tým druhú najväčšiu katastrofu, ktorú so svojim obočím môžete napáchať (stále to nie je na úrovní slečien, ktoré si pôvodné obočie úplne vytrhajú a dajú vytetovať nové, ale blížime sa tam). Čo je ešte horšie ako samotný fakt, že si chce niekto zdobiť tvár čapatým obočím je to, že tento trend neostal len pri nežnej časti zemskej populácie, ale pomaly napáda aj mužov.

https://www.instagram.com/p/BYzsOxzFjda/?tagged=wavyeyebrows

https://www.instagram.com/p/BYyOFfMnrA_/?tagged=wavyeyebrows

2. Vlnité pery

Po vlnitom obočí prichádzajú na scénu aj rovnako ladené pery, takže ak chcete na počesť 25. výročia „It“ vyzerať aj vy ako strašidelný klaun, ktorý desí ľudí ako mor, tak instagram vám skutočne dáva priestor.

3. Obočie ako pierko

Ak si si chcel dať vytetovať pierko so znakom nekonečna a akousi poetickou anglickou hláškou, ktorej nerozumieš, na predlaktie v snahe zaujať všetky spolužiačky na desiatovej prestávke a potom si o dvadsať rokov trieskať hlavu o stenu, tak už nemusíš. Svoju lásku k operencom môžeš teraz už pokojne vyjadriť aj svojim obočím – chce to len veľmi veľa (zbytočnej) trpezlivosti.

https://www.instagram.com/p/BS1VYWfAdhP/?tagged=feathereyebrows

4. Trblietavý jazyk

Ak vás náhodou omrzel život a rozhodli ste sa ho ukončiť otravou či udusením nejakými trblietavými sračkami, tak sociálne siete ponúkajú riešenie aj na tento problém. Naozaj netuším ako sa podobný trend nosí niekde na verejnosti, ale ako námet na dobrú fotku to očividne funguje.

https://www.instagram.com/p/BVsDJA_gKpW/?tagged=glittertongue

https://www.instagram.com/p/BYeHWDxBhnH/?tagged=glittertongue

5. Trblietavý zadok

Módny trend pre ľudí, ktorých plná ústna dutina trblietok neočarila a radšej by si ich ešte dva mesiace vytierali zo zadku pri každej potrebe, prekvapivo existuje tiež. Takže ak máš pocit, že tvoje pozadie neupútava dostatočnú pozornosť a chceš mu dopriať malý moment slávy aj bez ranných drepov, určite vyskúšaj toto.

https://www.instagram.com/p/BYnN-fbnCgy/?tagged=glitterbutt

6. Lízatkové pery

Pokiaľ ste zabili polovicu života cibrením svojich skillov na nanášanie rúžu výhradne na pery a nie aj na ich okolie jedného kilometra vrátane zubov, trápili ste sa úplne zbytočne. Ale kto mohol vedieť, že jedného dňa prídu do módy „lollipop lips“ a ľudia si začnú rozmazávať rúž pomaly po celej spodnej strane ksichtu, však?

https://www.instagram.com/p/BRSDF09j0SW/?tagged=lollipoplips

7. Rúž namiesto očných tieňov

To, že určité produkty majú na obale jasne napísané, na aké časti tela sú určené, už dnes skutočne nikoho nezaujíma. Lebo koho trápi akási podráždená pokožka, keď môžeš mať dobrú fotku na instagrame a rúž nacápaný na očných viečkach? No virtuálnu spoločnosť teda určite nie.

8. Alobalové obočie

Ak máte vážny problém s vymýšľaním masky na karneval, tak s týmto obočím určite doplníte look zabalenej desiaty. Len hlávkový šalát a plátok paradajky do ruky a vyzeráte úžasne, ako s láskou od maminky. Len škoda, že niektoré dievčatá to nenosia len na karneval.

https://www.instagram.com/p/BA_T-QoOtb_/?taken-by=lunafortun

https://www.instagram.com/p/BBBb4fWOtVr/?taken-by=lunafortun

https://www.instagram.com/p/BOrxBp1jSlW/?tagged=foilbrowsarein

9. Falošné pehy

Ľudia s rovnými vlasmi sú posadnutý kulmou, tí s kučeravými si ich zase s obľubou žehlia, pretože mi nikdy nie sme spokojní s tým, čo nám matka príroda nadelila. A inak to nie je ani s pehami, pretože po novom si ich ľudia kreslia, tetujú, či inak znázorňujú sami.

https://www.instagram.com/p/BY3nz1Mh2Y4/?tagged=fauxfreckles

10. Mramorové pery

V poslednej dobe zažíva mramor svoj najväčší boom a dievčence ho chcú mať naozaj všade. Od bytových dekorácií, cez kryty na ajfón od ocinka až po vlastnú tvár – a to konkrétne pery.

https://www.instagram.com/p/BTeHbcnD8hG/?tagged=marblelips

Titulná fotka: instagram.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť