Šialené sťažnosti nespokojných turistov. Títo ľudia mali zostať radšej doma

Niektorí ľudia by mali radšej sedieť doma a čušať

Zdroj: Janis Oppliger / Unsplash

Cestujeme, aby sme objavovali nové kultúry, miesta, jedlá, spoznávali nových ľudí a rozširovali si obzory. A predsa si nenecháme pokaziť výlet len nejakými maličkosťami, ako napríklad škaredé počasie. Bohužiaľ, na tomto svete voľne behajú aj osoby, ktoré si vedia nielen sami sebe pokaziť dovolenku, ale aj ostatným spolucestujúcim.  

A sú aj takí, ktorí svojou hlúposťou a arogantnosťou privádzajú do šialenstva všetkých ľudí, pracujúcich v odvetví cestovného ruchu. Čoraz častejšie počúvajú delegáti či zamestnanci hotelov absurdné požiadavky a hlúpe sťažnosti od turistov, ktorí mali radšej zostať sedieť doma na zadku. To, na čo sa niektorí ľudia sťažujú, nemá obdoby. Máš aj ty skúsenosti s absurdnými požiadavkami od turistov? Prečítaj si náš článok a dole nám zanechaj tvoj komentár, radi si ho prečítame.   

1. Na dovolenke v Goi v Indii podávala každá reštaurácia jedlá s karí. Ja neznášam štipľavé jedlá.  

2. Je vašou povinnosťou ako sprievodkyňa vopred nás upozorniť na neslušných a hlučných spolucestujúcich ešte pred zájazdom.

3. Jasne som žiadal, aby pri mojom pobyte v jednom juhoafrickom hoteli boli vypnuté všetky nahrávky so zvukmi divokých zvierat v mojej izbe, pretože ma to rušilo. Opakovane mi tvrdili, že to je ruch zvonka.

https://media.giphy.com/media/5eG1TuR5uMmx3eUi4a/giphy.gif

4. Je pláž v blízkosti mora?

5. Kedy začínajú vtáky čvirikať? Môžete to posunúť na neskôr, lebo my vtedy ešte spíme.

6. Prečo je voda v mori počas dňa raz ďalej a raz bližšie k našej chatke?

7. Išli sme v auguste do Kanady, aby sme si zalyžovali a tam vôbec nebol sneh!

https://media.giphy.com/media/EFyxFNTW9KTx6/giphy.gif

8. Cestovka mi nechcela dať predpoveď počasia na september. Načo budem kupovať first-moment dovolenku už v marci, keď bude potom škaredé počasie a studené more?  

9. So snúbencom sme si zarezervovali dvojlôžkovú izbu, no namiesto nej sme dostali izbu s manželskou posteľou. Požadujeme vrátenie plnej sumy za našu dovolenku, keďže ja som tam otehotnela, a to by sa nestalo nebyť tej manželskej postele. 

10. Boli sme v Španielsku a bolo tam príliš veľa Španielov. Recepčný hovoril po španielsky, jedlo bolo španielske. V cestovke nás nikto nevaroval, že tam bude toľko cudzincov.   

https://media.giphy.com/media/3ojsVlqlcAVPcMuMfM/giphy.gif

11. Porovnal som si našu dvojlôžkovú izbu so štvorlôžkovým apartmánom môjho kamaráta a naša izba bola neporovnateľne menšia.

12. V brožúre síce stálo, že v rezorte nie je žiadny kaderník, ale nakoniec nám ho zohnali. No asi vedeli, že sa učíme za kaderníčky a tak nás naschvál nechali čakať celú večnosť.

13. Na pláži by malo byť zakázané opaľovať sa hore bez. Môj manžel bol z toho značne rozrušený a on si prišiel na dovolenku predsa oddýchnuť.

14. Poštípal ma komár, a v brožúrke nebola o komároch ani reč.

https://media.giphy.com/media/x4bpWxkPs8H9Z1iWVS/giphy.gif

15. Kúpili sme si na miestnom trhu značkové okuliare za 5 eur, no až doma sme zistili, že ide o napodobeninu. Žiadam svojich 5 eur naspäť.

16. Museli sme stáť v rade na výlet loďou v prístave a nebola tam žiadna klimatizácia.  

17. Let z Jamajky do Británie nám trval 9 hodín. Američanom trvalo len 3 hodiny dostať sa späť domov. To sa mi zdá trochu nespravodlivé…

18. Pláž bola príliš piesočnatá. Každý deň sme si do izby nanosili kilá piesku.

https://media.giphy.com/media/aDjVcVhnozMJi/giphy.gif

19. Tí leniví predavači v Puerto Vallartato si pokojne zatvoria na celé popoludnie. Koľkokrát som si potreboval niečo kúpiť počas tej ich siesty a všetko bolo zavreté. Toto by malo byť zakázané.

20. Hoci bolo v brožúre napísané, že naša izba má plne vybavený kuchynský kút, ja som tam nikde nenašla krájač na vajíčka.

21. Miestne cesty boli také hrboľaté, že sme neboli schopní čítať si z bedekra. Kvôli tomu sme netušili, na čo sa pozeráme a prišli sme o mnohé zaujímavé zážitky.

22. Nikto nám nepovedal, že v mori v našom rezorte budú ryby. Moje deti z nich boli na smrť vydesené.

https://media.giphy.com/media/Q9NrmGiBbsvfO/giphy.gif

23. Kúpili sme si fakultatívny zájazd do akvaparku, ale nikto nás neupozornil, že si máme priniesť vlastné plavky a osušky. Predpokladali sme, že je to už v cene zájazdu. 

24. Jeden hotelový hosť v Austrálii sa sťažoval, že ich polievky sú príliš husté a výrazné. V skutočnosti však jedol mäsovú omáčku, ktorá sa používa ako príloha.

25. Čakal som na dôležitú poštu, ale aj napriek tomu som sa vybral na okružnú plavbu. Cestovná agentúra mi nezabezpečila preposielanie pošty, hoci dobre vedeli, kde sa budem nachádzať, a ja som kvôli tomu prišiel o dôležitý obchod.

https://media.giphy.com/media/xUA7b5dAsBDjb4Sgq4/giphy.gif

Zdroj: boredpanda.com

Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
17
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 momentov, keď úchvatná príroda a fotografi vytvorili nádherné umelecké diela

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME