Šialené svetové rekordy, ktoré by ti ani vo sne nenapadlo pokoriť

Ľudské domino alebo 8 hodín v planku? Nie je problém!

Súťaživosť patrí jednoducho k nám, ľuďom. Poznáte to. Babka vám musí upiecť väčšiu tortu k narodeninám ako teta Silvia, aby nebola zahanbená. Avšak niektorým ľuďom sa súťaživosť vryla pod kožu natoľko, že sa rozhodli víťaziť úplne vo všetkom. A podarilo sa! Sú to jednoducho praví, nefalšovaní rekordmani. A my im tlieskame, však?

DONALD GORSKE je kráľ Big Macov! Za život ich zjedol neuveriteľných 28 788. V jeho živote bolo len 8 dní, počas ktorých Big Mac nemal. A veríme, že i to si určite vynahradil neskôr. No aj napriek tomu, že je jeho koníček vysoko kalorický, je Donald štíhlej postavy. Závidenia hodné.

guinnesworldrecords.com (http://www.guinnessworldrecords.com/world-records/most-big-macs-consumed)

HARNAAM KAUR má len 24 rokov a drží rekord za najmladšiu ženu s plnofúzom. Čo sa niektoré z nás snažia zakryť, tým sa táto slečna rozhodla pokoriť rekord. A podarilo sa.

guinnesworldrecords.com (http://www.guinnessworldrecords.com/world-records/393316-youngest-female-with-a-full-beard)

JEISON ORLANDO RODRIGUEZ HERNANDEZ  najväčšie chodidlá na svete! Jeho šľapy merajú neuveriteľných 40,1 centimetrov. A ty máš problém na seba zohnať topánky?

guinnesworldrecord.com (http://www.guinnessworldrecords.com/world-records/largest-feet-on-a-living-person-male)

A v čom boli výnimoční BILLY LEON AND BENNY LOYD MCCRARY? No držia rekord za doposiaľ najťažšie dvojičky na svete. Normálnu váhu mali vraj len do šiestich rokov. No keď sa vážili už ako potenciálni rekordmani, tak Billymu váha ukázala 337 kilogramov a Bennymu 328.

quinessworldrecords.com (http://www.guinnessworldrecords.com/world-records/heaviest-twins)

CATHIE JUNG neberie povesť svojej postavy presýpacích hodín na ľahkú váhu. Korzetom si svoj pás sťahovala natoľko, že dnes má v korzete obvod len 38,1 centimetrov, čo ho robí najužším na svete! Od roku 1983 nosí svoj korzet denne 23 hodín, dole ho dáva iba pre účel sprchovania sa. A dôvod? Vraj je nadšená pre viktoriánske oblečenie. Hm, dobre.

guinnesworldrecords.com (http://www.guinnessworldrecords.com/world-records/smallest-waist-living-person)

Tak DOVILIO NARDI, teba máme radi! A prečo? No lebo tento človek je držiteľom svetového rekordu za najväčšiu pizzu na svete. Na znak hlbokého citu k nej ju i pomenoval a to „Ottavia“. Tento gastronomický gigant bol veľký 1261,65 metrov štvorcových. A viete, čo je ešte lepšie? Celá bola urobená bez lepku. Tým chcel Dovilio šíriť osvetu, že bezlepková strava je omnoho zdravšia. Keby ma však ponúkol, nedbala by som.

guinnesworldrecords.com (http://www.guinnessworldrecords.com/world-records/largest-pizza)

Za realizáciu nápadu „najdlhšie ľudské domino“ môže spoločnosť AYD GROUP. Na tejto bláznivej akcii sa podujalo obdivuhodných 2016 ľudí. Celá táto nádhera trvala 14 minút a 47 sekúnd.

guinnessworldrecords.com
(http://www.guinnessworldrecords.com/world-records/largest-human-mattress-dominoes)

Tak tento chlapík si zaslúži skutočný obdiv! Ako dlho vydržíte v planku? Po 3 minútach už má väčšina problém, však? No to sa netýka človeka menom MAO WEIDONG. Ten v planku vydržal… pozooor, bubnyyyy! 8 hodín a 1 minútu! Klobúk dole, kamarát.

guinnessworldrecords.com (http://www.guinnessworldrecords.com/world-records/longest-time-in-an-abdominal-plank-position)

SILVIO SABBA vie ako na to. A na čo? No na to, ako si dať čo najviac štipcov na tvár za jednu minútu. Výsledné číslo? 51, dámy a pani, 51… Ach, tí Taliani blázniví.

guinessworldrecords.com (http://www.guinnessworldrecords.com/world-records/102271-most-clothes-pegs-clipped-to-the-face-in-one-minute)

Najpotetovanejší senior na svete je CHUCK HELMKE. Potetovaná časť jeho tela zaberá 97,5%. V čase, kedy si dal rekord zapísať, bol i držiteľom rekordu za najviac vytetovaných lebiek.

guinnessworldrecords.com (http://www.guinnessworldrecords.com/world-records/most-tattooed-senior-citizen-(male))

SIMON ELMORE pravdepodobne sedel sám doma v obývačke a cítil sa príliš obyčajne. Tak si povedal, že si skúsi napchať do úst čo najviac slamiek a bude rekordmanom. A podarilo sa! Výsledok je ohromujúci – 400 slamiek v jedných ústach.

guinnessworldrecords.com (http://www.guinnessworldrecords.com/world-records/most-straws-stuffed-in-the-mouth-(hands-off))

Titulná fotkapexels.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
52
Grr
Fuuj Fuuj
167
Fuuj
Fňuk Fňuk
62
Fňuk
Jeej Jeej
53
Jeej
Uups Uups
151
Uups
Haha Haha
228
Haha
Woow Woow
190
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
25 ľudských nerestí, ktoré nás privádzajú do šialenstva

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME