Šialené výzvy, do ktorých sme sa všetci zapájali, a už si na ne zabudol

Nežiadúci účinok tohto článku je chytanie sa za hlavu.

Zdroj: youtube.com/ GloZell Green

Internet má veľmi veľkú silu a mnohokrát preto stačí urobiť len nejakú malú hlúposť a chytia sa jej ďalší ľudia. Odjakživa sa všetci radi „prankovali“ a skúšali rôzne výzvy, avšak internet spôsobil, že sa ľudia pri tom začali aj natáčať. Vďaka tomu máme mnoho zaujímavých videí a nezabudnuteľných výziev. Do niektorých z nich si sa určite zapojil i ty sám.

Harlem Shake

Určite si na ňu pamätáte. Bol to jeden veľký hit, vďaka pesničke Harlem Shake. Na videu jednoducho ľudia vždy počkali na drop v pesničke, a potom nasledoval prestrih s nejakou čo najviac podivnou scénou.

Mannequin

Výzva spočívala v tom, že mali ľudia zamrznúť na svojom mieste v určitej polohe bez pohnutia. Robili ju takmer všetci a výnimkou neboli ani policajné zbory a iné známe spolky, združenia či osobnosti.

Pivo na ex

Kamarát ťa označil vo svojom videu a ty si potom musel znova na videu exnúť pivo. Niektorí sa z toho veľmi tešili, iní neboli až takí nadšení.

Jedenie škorice

Zoberieš si za lyžicu škorice, dáš si ju do úst a snažíš sa prehltnúť. Samozrejme, že z toho všetkých dusí a je z toho extra sranda.

Nafukovanie pier

Originálny názov tejto výzvy je Kyllie Jenner lip challenge, kde si dievčatá, ale aj chlapci pomocou plastovej pomôcky, do ktorej si doslova “vcucli“ pery, nechávali urobiť instantnú plastiku. Niektorí to trochu peháňali, čo malo potom fatálne následky.

Soľ a ľad

Spojenie soli a ľadu priložených na kožu ti dokáže spôsobiť popáleniny aj tretieho stupňa. To je pre niekoho výborná informácia na to, aby vyskúšal výzvu, v ktorej si na ruku nasype soľ a následne pritláča ľad.

Jedenie kapsúl na pranie

Ešte lepší nápad ako so soľou a ľadom je jedenie kapsúl na pranie. Táto výzva veľmi fičala v Amerike, u nás snáď, ani nie.

Výzva so syrom

Pamätáš si ešte na túto výzvu pre domácich miláčikov? Spočívala v tom, že ste mali svojmu psovi hodiť na hlavu plátok syra a už len sledovať, čo sa bude diať.

Plankovacia výzva

Plank alebo v preklade doska je známy cvik, ktorý sa prostredníctvom výzvy preniesol aj do tohto sveta. Ľudia mali v tejto výzve robiť „dosku“ na čo najviac zvláštnom mieste.

Zem je láva

Táto bola jedna z veľmi obľúbených. Akonáhle niekto zakričal: „Zem je láva!“ ty si si musel nájsť bezpečné miesto mimo zeme.

Naťahovanie kondómu na hlavu

Táto zábavka fičala približne pred štyrmi rokmi. V tejto výzve išlo o to, že ste napustili kondóm vodou a potom ste ho niekomu spustili na hlavu.

Jedenie štipľavých papričiek

Jednoduchý princíp: cieľom bolo zjesť čo najštipľavejšiu papričku. Všetci vieme, ako väčšina videí s takouto výzvou skončila.

“In my feelings“ výzva

Jedna z pesničiek od Drakea spustila dosť šialenú výzvu. Ľudia za jazdy vystúpili z auta a tancovali pri ňom. Za touto výzvou je mnoho oškretých kolien, ale, žiaľ, aj zrážok s inými autami.

Oblievanie sa ľadovou vodou

Zobral si si vedro s ľadovou vodou a vylial si ho na seba. Ľudia sa navzájom vyzývali vo videách podobne, ako to bolo aj pri výzve s pivom.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
10
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
5 trikov, vďaka ktorým ovládneš svoje negatívne myslenie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME