Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Šikana v šou Farma? Fanúšikovia spisujú petíciu, takto sa vyjadril dotknutý Adam

Najviac ho sklamali dve osoby.


Adam bol v tohtoročnej šou Farma jasným favoritom a nikto nečakal, že dospeje k ráznemu kroku. Rozhodol sa totiž odstúpiť. Dôvodom tohto činu bolo údajne to, že ho k tomu ostatní účastníci doslova dohnali a nezachovali sa k nemu pekne.

O šikane porozprával aj v relácii Farma Xtra a tiež sa k fanúšikom prihovoril na sociálnej sieti. Už exfarmár Adam sa sám vyjadril, že ani on nečakal, že príde k takému rozhodnutiu. Od fanúšikov dostal veľkú podporu a dokonca proti Mirke a Lucii spisujú petíciu.

Sklamali ho

Adam na Farme vyhral „súťaž s fretkou Betkou” a za odmenu dostal na výber z dvoch možností – buď si nechá iba nákup, ktorý si v „šialených potravinách“ vybral, alebo si k nákupu „dokúpi“ aj vstupenku do semifinále za 10-tisíc eur.

Pre zlatý lístok sa napokon rozhodol, no nečakal, čo sa kvôli tomu strhne v kolektíve. „Počúval som, čo oni rozprávali celú dobu, celú Farmu, a potom už sme prišli do takého štádia, že sa povedalo, že keď bude imunita alebo nejaká taká vec, ktorá ti pomôže ďalej v hre, tak sa berie. Už sa nepozerá na peniaze,“ vyjadril sa.

Ďalej dodal, že ho zo súťažiacich sklamala najviac Miroslava a Lucia. Tvrdí, že sa snažil obom pomôcť, motivovať a oni si podľa jeho slov od začiatku išli ich strategickú hru. Zároveň si myslí, že to nebolo všetko iba kvôli peniazom.

„Nemyslím si, že kvôli tomu. Skôr by som povedal, že určití ľudia sa už videli ako víťazi, respektíve vo finále Farmy. Tak asi preto. Oni si skôr mysleli, že tie peniaze už patria im,“  dodal.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.