Šikovná fotografka ukladá cikády do neočakávaných póz. Vďaka nej sa môže aj hmyz dať zaočkovať či si zastrieľať z luku

Americká fotografka berie svetové problémy s chladnou hlavou.

Zdroj: Profimedia

Tohtoročná invázia cikád v západnej časti Spojených štátov narobila miestnym obyvateľom problémy aj stres. 39-ročná fotografka Oxana Wareová z amerického štátu Virginia však využila povstanie malých cvrlikajúcich tvorov vo svoj prospech. Vytvorila totiž zbierku fotografií, v ktorých práve cikády pózujú v rôznych polohách, uvádza Daily Sabah.

Okrem cikád, ktoré sú v Amerike veľmi aktuálnou témou, zapracovala do svojich portrétov aj iné aktuality zo sveta. Na jednej z fotografií čakajú cikády na očkovanie proti novému koronavírusu, na inej zase iná cikáda nahráva video na CikTok, novú sociálnu sieť pre cikády.

Profimedia

Vďaka jej fotkám sa už deti cikád neboja

Oxana, ktorá je matkou troch detí, tiež prezradila, že vďaka jej fotografiám sa veľa ďalších dievčat aj chlapcov prestalo cikád báť, a to aj napriek tomu, že im predtým nevinné stvorenia naháňali veľký strach. „Chcela som, aby mali ľudia v živote menej stresu a viac zábavy,“ tvrdí.

Profimedia

Cikády cestovateľky

39-ročná fotografka je okrem iného šťastná aj z toho, že pandemická situácia pomaly ustupuje do úzadia. Na jednej z jej fotiek preto pózujú aj cikády cestovateľky, ktoré sa už tešia na svoj let na dlho vysnívanú dovolenku.

Profimedia

Sociálna sieť CikTok

Novým trendom medzi mladými ľuďmi je aj sociálna sieť TikTok – a práve pre priblíženie mladej generácie k cikádam vytvorila aj tento portrét – cikádu, ktorá sedí na malom stolíku a evidentne vytvára zábavný obsah na CikTok – jej obľúbenú zábavku pre voľný čas.

Profimedia
Profimedia

Oxana sa okrem fotenia hmyzu venuje aj bežnejším fotografiám. Na svojej oficiálnej webstránke má širokospektrálne portfólio, ktoré dokazuje, že s fotoaparátmi to naozaj vie.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 najväčších chýb, aké môžeš spraviť, keď máš dvadsať


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME