Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 29.2.2024
sk
Radomír
cz
Rufin
, Horymír

Včera do obchodu Google Play pribudol skutočný skvost v podobe politickej hry Haraktery, za ktorou stojí mladý Slovák. Nejde však len o vydarenú arkádu s príjemnou grafikou. Táto hra tiež odzrkadľuje tragikomickú situáciu na slovenskom politickom poli. A hoci autor už v popise upozorňuje, že akákoľvek podobnosť s reálnymi osobami a udalosťami je čiste náhodná, tieto fiktívne postavy nie je až také ťažké spojiť s ich nápadne podobnými predlohami. V hre sa môžete tešiť na také legendy ako Šparadilini, Hranolko, Translator, Kalivederci, Harakter no. 1, či Speedčiatek.

Haraktery
Haraktery

A o čo v hre ide? Popis hry je viac než výstižný: „Vži sa do svojho haraktera, utekaj a premiestňuj peniaze. Nezabudni na prekážky! Kamenné dlaždice a ďalšie prekvapenia, ktoré ti budú robiť tvoju cestu na Východ omnoho ťažšiu a zaujímavejšiu než si myslíš! (Nezabudni na čarovné špáratká).“
Autorovi patrí tiež veľký potlesk za samotný názov hry a teda jedno z najobľúbenejších slov predstaviteľa politickej strany Most-Híd.

Tvorca nenechal nič na náhodu a tak sa v hernom zápale môžete stretnúť s hláškami politikov z reálneho života, v ktorých napríklad Šparadilini tvrdí, že „ešte v živote nevidel žiadnu skladačku kokaínu“ a naozaj vtipnými momentmi, keď sa získaním špáradla vašej postavičke zvýši rýchlosť. Tak čo, presvedčili sme ťa, že táto hra stojí za skúšku? 🙂

Haraktery
Haraktery

Hru si môžete zadarmo stiahnuť každý používateľ Androidu na tomto odkaze.

Titulná fotka: Haraktery


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.