Silvestrovský starter pack alebo ako prežívame tento posledný deň v roku

10…9…8…7…6…5…4…3…2…1…

Zdroj: vancouveralpenclub.ca (http://www.vancouveralpenclub.ca/special-event-details/11-2016-new-years-eve-gala)

Je tu posledný deň v tomto roku a radi by sme verili, že práve tento rok bol pre teba ten najlepší v živote. Bohužiaľ pre väčšinu ľudí to bol rok ako každý iný alebo si naivne myslíš, že to bol ten najhorší. (pfff, prosím ťa!). Povedať niečo také je jasným znamením pre nový rok, aby si pocítil, čo znamená slovo ,,najhorší“. Preto by bolo vhodné prijať všetko, čo si zažil, vnútorne sa zmieril so všetkým zlým a už len s úsmevom vykročil do nového roku. Ako však všetci prežívame tento výnimočný deň a čo nám nesmie chýbať?

Díky, aj tebe

Jasným znakom toho, že je tu opäť nejaký sviatok je tvoj mobil plný správ. Ak si doteraz nedostal žiadny krásny vianočný odkaz (čomu je len ťažké uveriť) prichádzajú novoročné pozdravy, veselé videá so smiešnymi spievajúcimi panáčikmi ale aj iné ohavnosti. To je síce pekné, že si niekto na teba spomenul, ale netvár sa teraz dôležito. Tento odkaz putoval aj ďalším 150- tim ľuďom. Ak už je to v tvojom osobnom záujme a chceš vážne a úprimne popriať niekomu, aby sa mu v novom roku darilo, skús vymyslieť niečo svojské, alebo buď len úprimný. To tvoji  priatelia zrejme ocenia oveľa viac.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/cute-smile-party-hMfyX1VLd7lOo)

Noc pred Silvestrom

Ak si včera nikde nebol, pravdepodobne si celú noc konštatoval ako je to kurňa možné, že tie detiská sú ešte vôbec vonku a robia väčší hluk, než si pamätáš, že si robil ty. Petardy si počul asi každú hodinu, až si musel pozrieť na telefón, či si si náhodou po tých sviatkoch v delíriu nepomýlil deň. Smradi zasraní! Ako máš dnes oslavovať a žiť až do rána bieleho keď si celú noc nezažmúril oko?

memehub.sk (https://upload.emefka.sk/posts/new/img1/67/95/76795.png)

Silvestrovské ráno

A tak hneď ráno si strelíš jeden štamperlíček, nech máš aspoň krajšie ráno. V tom lepšom prípade je vo vašej domácnosti všetko nachystané, v tom horšom si práve vyfasoval dva sendviče, rožky a všetky suroviny na prípravu silvestrovských chlebíčkov a očiek. Po hádke o tom, aký je správny pomer horčice a masla to vzdávaš a kladieš pred seba aj fľašu domácej. Už ti to je jedno, aj tak ich všetky dnes zožeriete, tak na úprave až tak nezáleží. Varenie kapustnice prenechávaš ľuďom, ktorí sa neboja zapnúť sporák ako ty, len si odkrojíš trošku tej fajnovej klobásky a mizneš z kuchynského bojového poľa.

varecha.pravda.sk (http://varecha.pravda.sk/usercontent/images/velky-recept30644_1356981152.jpg)

Pyrotechnika

Stánky so ,,zábavnou“ pyrotechnikou už počítajú svoje ťažko zarobené peniažky a ty máš doma toho toľko, ako keby si sa chystal odpáliť celé Rusko. Ako máš s ňou zaobchádzať ti určite vysvetlené bolo, ale máš isté pochybnosti, či alkohol neskreslí trošku tvoj úsudok. Radíme ti len jedno. Dávaj si pozor! Žiť ako invalid na Slovensku nemôžeš. Neprežiješ to, zopár eur od štátu ti nepostačí ani na to, aby si si zadovážil stravu na dva týždne. Budeš na ťarchu rodičom. A je dosť možné, že žena, pre ktoré si bol vždy jej nádherné bábätko ťa uškrtí za to, aký debil z teba vyrástol.

memehub.sk (https://upload.emefka.sk/posts/34/59/3459.jpg)

Silvestrovský internet

Počas toho, ako sliediš po nete kto kde dnes bude, aby si vedel kam sa môžeš šuchnúť, keďže vlastných kamarátov nemáš sa ti náhodne zobrazí asi 25- krát Sylvester Stallone. Keby vedel ako je v tomto čase u nás populárny, isto by prišiel oslavovať s nami. Vlastne nič iné na nete dnes ani neuvidíš, pretože každý za všetko ďakuje siahodlhými statusmi. Poďakuješ a zbilancuješ tento rok len tak sám pre seba v duchu? Ale okamžite vypadni a hoď si to na svoju nástenku!

memehub.sk (https://upload.emefka.sk/posts/69/10/46910.jpg)

Stavy

Aj silvestrovské hádky sú takým bežným javom. Opité hlavy nie sú práve tie najmúdrejšie, ale to sa všetko spraví na druhý deň. Aspoň v to dúfame. Silvestrovať s monoklami je akési klišé, ktoré bude žiť navždy. Akoby nestačilo, že uz petardy a námraza sú pre nás v tento deň veľkým nebezpečenstvom. Už len sa pobiť s nejakým týpkom, ktorý má príliš veľa testosterónu alebo sa pohádať s frajerom pre totálnu kravinu. Nikdy, nikdy a nikdy (!) nepíš  ex a ľuďom, čo ti ublížili, práve na Silvestra, že si si pri hodnotení roka na nich spomenul a vylial si srdiečko. Títo ľudia už nemajú čo robiť v tvojom živote, pravdepodobne oni na teba vôbec nemyslia. Tento krok by ti možno pomohol sa s tým všetkým trápením rozlúčiť, ale určite to zvládneš aj bez toho, však? Buď ako Elza a nechaj to ísť.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/dancing-shark-forum-igR5863TALcSk)

Silvester doma

Tí, čo ostávajú doma je len pár. Sú to ľudia, ktorí majú domácich miláčikov a majú aj riadne zásoby utlmovákov pre tieto chúdence a možno aj pre seba. Ďalej sú to rodičia, ktorí nemajú kam ,,odložiť“ ich milované poklady (aj keby veľmi chceli) a ešte sú tu tí, ktorí serú na celý Silvester. Je to deň ako každý iný, nie je čo nasilu oslavovať, ale keď uvidia ohňostroj pri cige na balkóne, aj ich jemne pichne z toho pri srdiečku. A tak už len dopozerať ,,nadupaný“ silvestrovský televízny program, dať si ešte jeden chlebíček, dopiť šampanské a spať.

memehub.sk (https://upload.emefka.sk/posts/new/orig/69/33/76933.jpg)

Chatovačka

Najlepšie sú na tom asi tí, ktorí skončili na chate. Už sú tam od včera a budú tam minimálne ešte pár dní. Alebo ísť niekde na odľahlé miesto, kde dávajú tak akurát už len líšky dobrú noc a vyhnúť sa premotivovaným oslávam v mestách je čoraz častejší krok tohto ľudstva. Ohňostroje si užijú z každej strany s tým najlepším výhľadom a štyri dni pijatiky s rovnakými idiotmi ako si ty sám, je to najkrajšie, čo môžeš zažiť na Nový rok.

memehub.sk (https://upload.emefka.sk/posts/new/img2/06/66/80666.png)

Pozor!

Hovorí sa ,,Ako na Nový rok, tak po celý rok“ čo je vlastne totálna sprostosť a je dosť možné, že z tejto vety máš už tik v oku. Inak by si musel byť celý rok totálne na s*čky s bolesťami, rozbitou hlavou, keďže si sa zase raz nacvičoval break dance na chodníku. Zároveň ťa chceme ešte upozorniť na to, že záchranári sú veľmi vyťažení v tento magický deň, preto ak to nevieš, nefrajer so šampanským, s petardami, s ostatným alkoholom a ani s prežieraním! Vážne chceš stráviť Nový rok pri nasr*tej sestričke a prispatom doktorovi? To, že oni musia pracovať nie je tvoja chyba, ale svet nie je spravodlivý, tak sa priprav na: ,,Ďalší ožratý somár, no mňa z vás dnes porazí, to je výchova toto!“

wallpaperscraft-com (https://wallpaperscraft.com/download/bar_situation_people_11015/1920×1080#*)

Silvester v práci

Ľudia pracujúci na Silvestra sú niekedy aj celkom radi. Aspoň sa vyhli tým všetkým oslavám, problémom a bordelu. A potom sú tu čašníci, ktorí sa až tak nemajú na čo sťažovať. Žiadna kontrola na Silvestra nechodí a tak piješ a pracuješ zároveň. Pokiaľ nie je ten bar/diskotéka tak natrieskaná, že si nemáš čas ani prdnúť. Tráviť Silvestra v takýchto podnikoch má asi stále svoje čaro aj napriek tomu, že kým sa dostaneš na druhý koniec, už aj vytriezvieš. Ďalší intergalaktický zážitok čaká na taxikára, ktorý musí mať teda pevné nervy a silný žalúdok, keďže nie každý ten svoj, vie držať na uzde. Baviť sa s podguráženou a zdrogovanou mládežou bez toho, aby si niekomu z nich vylepil je úctyhodné.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/taxi-7Z34yuaoQl0wE)

Polnoc

Blíži sa polnoc a ty stále dúfaš, že si fešák aj keď s červenými očami a baby si kontrolujú svoj styling ala ukrajinská prostitútka. Fotiť sa treba vždy predtým, než sa začnete nalievať alkoholom – také nepísané pravidlo. Prichádza čas, keď si šťastný a smutný zároveň. Dúfaš, že tento rok bude iný a na rad prichádzajú tvoje predsavzatia. Alebo ležíš niekde pod stolom a už viac ani nevnímaš.  Na Silvestra máš o to väčšiu šancu si niekoho nabaliť, lebo aj ten čo je sám, v opojení tejto novoročnej mágie poľaví so svojich nárokov. Kto by nechcel novoročný bozk? Však čo, nech je na čo spomínať. Začína napínavé odpočítavanie (ak vieš ešte počítať) a nádherné divadlo na oblohe. Nezabudni to kamerovať (úplne zbytočne) a objímať každého a všetko, čo sa dá objať, bozkávať a želať všetko dobré, lebo tá eufória z nového roku napadne nervový systém každého človeka. Všetky fľaše a obaly porozhadzuj po zemi, nech to ráno aj vyzerá tak, že to bola mega oslava a oslavuj, kým vydržíš stáť na nohách.

memehub.sk (https://upload.emefka.sk/posts/new/img1/70/15/77015.jpg)

Nech už bude tvoj Silvester akýkoľvek, pevne veríme, že bude stáť za to a že pred spaním ešte vypiješ aspoň liter vody (poďakuješ sa nám, keď sa zobudíš) 🙂

Titulná fotka: vancouveralpenclub.ca

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
„Horúca“ módna novinka pre všetkých pánov so zmyslom pre humor

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME