Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Tretia séria obľúbeného seriálu Stranger Things si odbila na Netflixe premiéru 4. júla 2019. Diváci aj kritici ju opäť vychválili a pokiaľ si ju ešte nevidel, rozhodne by si to mal napraviť. Seriál bratov Dufferovcov sa stal popkultúrnym fenoménom s obrovským množstvom fanúšikov. No a teraz sa tento svojský svet spojí s ďalším obrovským fenoménom, a síce seriálom Simpsonovci.

Ako to už pri seriáli z dielne Matta Groeninga býva, diváci pravidelne dostávajú aj halloweenske špeciály. A tento rok príde na pretras práve mysteriózny seriál Stranger Things od Netflixu. Ako uviedol portál TvWeb, epizóda bude niesť názov Treehouse of Horror XXX a pôjde už o 666. časť (toto číslo si tvorcovia nemohli nechať ujsť) tohto úspešného seriálu.

K dispozícii už máme aj plagát, na ktorom môžeme vidieť Lisu v úlohe Eleven, pričom Bart, Nelson a Martin si strihnú postavy Mikea, Dustina a Lucasa. Šerifa Hoppera v simpsonovskej paródii stvárni Clancy Wiggum.

Stranger Things však nebude jediným projektom, ktorý si tvorcovia vezmú na paškál. Svojej paródie sa dočká aj oscarová fantasy dráma Podoba vody od Guillerma del Tora z roku 2017. Tvorcovia Simpsonovcov už parodovali mnohé kultúrne fenomény. Spomenúť môžeme napríklad horor Osvietenie, Nočnú mora z Elm Street, Planétu opíc či Draculu.

Zdá sa, že fanúšikovia týchto paródií si prídu na svoje aj tentokrát. Epizóda si odbije premiéru 20. októbra 2019.

https://www.youtube.com/watch?v=XcnHOQ-cHa0

Zdroj: tvweb.com

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť