Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Šíria sa špekulácie o rozvode Puškárovcov. Manželia prehovorili

Ich stiahnutie z obrazoviek spôsobilo rôzne dohady.


Slovenský šoubiznis rieši ďalšiu kauzu a tentokrát sú hlavnými aktérmi manželia Puškárovci. Šepkať sa tak začalo možno práve kvôli ich odchodu z televíznych obrazoviek.

Z obrazoviek sa totiž najprv stratila Zlatica, ktorú dlhodobo trápia zdravotné problémy. Neskôr sa k nej pridal aj jej manžel Patrik, čo televízia vysvetlila tak, že je súčasťou moderátorskej dvojice a ak nie je k dispozícii jeden z nich, stiahne sa aj ten druhý.

Údajne sa totiž len málokedy stáva, že sa dvojice premiešajú, a preto zmizli z obrazoviek obaja. Práve to mohlo u ľudí vyvolať rôzne otázky a špekulácie o tom, že sa rozvádzajú.

„Dlhšie sa hovorí o tom, že sa stiahla z obrazoviek kvôli chorobe. Pravda je taká, že sa idú s Patrikom rozvádzať. Už dlhšie majú vzťahové problémy. On väčšinu svojho času strávi na chate, zatiaľ čo ona sa doma stará o deti,“ napísal anonym email do Nového času.

Mohlo by ťa zaujímať:

Zbláznili sme sa. Rozdávali sme EMEFKA Premium členstvo na mesiac úplne zadarmo

Denník preto oslovil aj manželov, ktorí všetko uviedli na pravú mieru. „Nie, nie je to pravda. Práve teraz sme spolu doma, varíme segedínsky guláš a máme rodinnú pohodu,“ uviedla Zlatica.

„Je pravda, že málo pridávam fotky s mojím mužom. Ale on sa nerád fotí, a keď sa aj odfotíme, tak robí také grimasy, že to nemôžem dať von. Tak si nechávam tie fotky pre seba,“ pokračovala, pričom dodala, že sú spolu už 25 rokov, preto je bežné, že medzi nimi niekedy dôjde k hádke, no ich manželstvo je v poriadku a aj podľa slov Patrika zažívajú spokojné obdobie.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.