Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 23.9.2023
sk
Zdenka
cz
Berta
, Bertina

SIS nemôže potvrdiť ani vyvrátiť informácie o údajnom ovplyvňovaní volieb z Ruska

Jaroslav Naď povedal, že občan Slovenskej republiky si v Rusku prevzal peniaze pre stranu Smer-SD na manipulovanie volieb v jej prospech.


Vzhľadom na existenciu zákonnej prekážky Slovenská informačná služba nemôže potvrdiť ani vyvrátiť medializované informácie o údajnej snahe Ruska ovplyvniť nadchádzajúce parlamentné voľby na Slovensku. Pre agentúru SITA to uviedla hovorkyňa tajnej služby Zuzana Morávková. Zároveň doplnila, že SIS nekomentuje mediálne vyjadrenia politikov.

Bývalý minister obrany Jaroslav Naď v diskusnej relácii Na telo televízie Markíza v nedeľu 28. mája povedal, že občan Slovenskej republiky si tento rok v Rusku prevzal peniaze pre stranu Smer-SD na manipulovanie volieb v jej prospech. Podľa exministra o tom boli informovaní aj traja najvyšší ústavní činitelia


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.