Situácie, ktoré dôverne pozná každý, kto nosí okuliare

Ležanie na boku s okuliarmi na hlave? Nemožné.

Zdroj: Designecologist , Pexels

Každý, kto nosí okuliare, veľmi dobre vie, že to môže niekedy poriadne skomplikovať život. Ľudia, ktorí hovoria, že ti závidia, ako sa ti okuliare hodia, a že oni by tiež veľmi chceli nosiť okuliare, nevedia, o čom hovoria. Ak by ich museli nosiť roky, tak by ich to rýchlo prešlo. V týchto situáciách sa určite nájdeš, ak si niekedy nosil alebo nosíš okuliare.

Dog Glasses GIF - Find & Share on GIPHY

Nedokážeš chodiť po vonku, keď je slnečno

Bez okuliarov by si nevidel a s nimi nevidíš vlastne tiež, lebo ti svieti slnko do očí. Iba človek, ktorý nosí okuliare, dokáže pochopiť, aké to je utrpenie mať na očiach okuliare, keď ti svieti slnko do očí. Kýchanie a podpálené zreničky sú garantované.

Športovanie dokáže byť naozaj náročné

Buď sa ti okuliare od potu šmýkajú dole nosom, alebo ich na sebe ani nemôžeš mať, lebo hrozí riziko, že sa ti rozbijú. A keď ich nemáš, samozrejme, že nič nevidíš.

Ležať s okuliarmi sa nedá

Ľahnúť si na bok a nerušene pozerať film. No to určite.

Tvoje okuliare sa ti páčia rok

Konečne si nájdeš rámik, ktorý vyzerá skvele, a potom príde do módy znova niečo, čo tvoj názor zmení. Najradšej by si okuliare menil každý rok. Ak patríš medzi týchto ľudí, tak si môžeš nejaký fešný rámik nájsť v Optike MANIA, kde určite vyhovejú tvojim požiadavkám.

Ani v zime nič nevidíš

Rovnako ako v lete, ani v zime to nemá človek s okuliarmi jednoduché. Kamkoľvek vojdeš, tak sa ti okuliare zahmlia, akokoľvek sa proti tomu snažíš bojovať. Niekedy sa to deje nielen v zime.

Každý má potrebu skúšať si tvoje okuliare

Neustále. Najlepšie je, keď ti ich bez upozornenia zoberú z hlavy. Vám by sa to ako páčilo, keby sme vám vyzliekli tričko, aby sme si ho vyskúšali?

Legenda hovorí, že každé okuliare vydržia byť čisté iba pár minút

Ako sa môže niečo tak rýchlo zašpiniť? Máš to iba na očiach, nechytáš to, a aj tak sa to nejak samo špiní?! Vyčistiť okuliare vie byť niekedy poriadny oriešok.

Josh Calabrese, Unsplash

3D kino nemusí byť pre teba taká zábava ako pre ostatných

Niektorí to 3D absolútne nevidia, aj keby sa poskladali. Iní si musia dať tie 3D okuliare na svoje dioptrické, čo nie je dvakrát pohodlné.

Máš pocit, že všetci vyzerajú v okuliaroch dobre, len ty nie

Ešte horšie je, ak sú to práve tvoje okuliare.

Slnečné okuliare sú jedna veľká dilema

Buď máš nedioptrické a nič nevidíš, alebo nemáš žiadne a nevidíš tiež. Alebo máš zatmavovacie sklá a ľudia do teba pindajú, že si máš dať do ich vnútra implementovať aj slnečné.

Kamaráti si myslia, že vidíš bez okuliarov tmu

Ukazujúc štyri prsty na ruke, ktorú ti strčia rovno pred nos, sa ťa pýtajú: „Koľko prstov teraz vidíš?‘‘

Ľudia ťa bez okuliarov nespoznávajú

Nebodaj si dáš šošovky alebo len zabudneš doma okuliare a zrazu ti ľudia hovoria, že vyzeráš nejak inak. Okuliare sú k tebe už ako prirastené a jednoducho sa ti hodia. Neexistuje totiž človek, ktorému by sa okuliare nehodili, iba zle vybratý rámik. S tým by ti však mali pomôcť v každej dobrej optike.

Keď ti niekto povie, že sú podľa neho okuliare na človeku sexy

Má to aj svoje výhody.

Sexy Artistic Director GIF by NewQuest - Find & Share on GIPHY

Keďže ťa táto téma očividne zaujala, mal by si vedieť, že na našom instagrame momentálne prebieha súťaž o poukaz na okuliare, či už dioptrické alebo slnečné, do ktorej sa oplatí zapojiť🔥🔥

View this post on Instagram

Otravujú ťa paparazzi zakaždým, keď vyjdeš z domu? Nechce sa ti robiť make-up? Potrebuješ skryť svoju identitu? Či proste chceš vyzerať len supermega cool? Táto súťaž je ako stvorená pre teba! EMEFKA v spolupráci so sieťou optík @optikamania ti prináša exkluzívnu SÚŤAŽ o nové okuliarky podľa vlastného výberu 😎 Celý štatút nájdete tu: www.bit.ly/sutazmania ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ PODMIENKY súťaže sú jednoduché: ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 1) Označ kamoša/kamošku, ktorý nutne potrebuje nové okuliare ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 2) Dajte obaja follow na @emefka_official a @optikamania ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 3) V stredu 26. júna sa dozvieš meno výhercu. (súťaž uzatvárame o polnoci z 25. na 26.6.) Pamätaj, vyhrať môžeš len ak ty aj tvoj kamoš/kamoška budete mať follow na oboch stránkach, v opačnom prípade budeme vyberať dovtedy, dokým nebude splnená podmienka. Držíme palce ✌️❤️ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #emefka #emefkasutaz #instaslovak #instaslovakia #insta_svk #instaczech #slovakia #slovak#czech #slovensko #igerscz #igersczech #igersczechrepublic #czechgirl #czechboy #czechgirls#cze #slovakgirl #slovakiagirl #slovakiangirl #slovakian #slovenkadna

A post shared by EMEFKA SK/CZ (@emefka_official) on

Tento obsah vznikol v spolupráci s MANIA International, s.r.o.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Svätojánska noc je predo dvermi. Poznáš slovenské tradície, ktoré sa k nej viažu?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME