Situácie, ktoré poznajú všetci, ktorých najväčším zmyslom života je jedlo

Na svete existujú len dva typy ľudí

Sú len dva typy ľudí. Tí, ktorí papkajú šalátiky a tí, ktorí zožerú všetko, len nie šalát. Alebo, keď Boh rozdával návod na život, ja som stála v rade na langoše. Nuž, a ak miluješ jedlo tak ako ja, nasledujúce riadky budeš určite veľmi dobre poznať.

1. Keď sa zobudí normálne dievča, vlezie do sprchy, na tvár si dá rôzne krémiky, pofotí sa v sexi podprde a stiahnutým bruchom na Instagram, uvarí si kávičku, pochrúme Bebe keksy a jej deň môže začať. A ja? V noci sa budím na to, ako mi v bruchu vyhráva celý orchester, ale keďže som bola lenivá nakúpiť si zásoby, musím počkať až do rána. Rána milujem. Najviac sa teším ako sa konečne nažerem. Milujem balkánske buchty z Tesca, párky s tatárskou, čerstvé bagety, k tomu fajnovú Pepsi z plechovečky a môj úspešný deň sa môže začať.

https://giphy.com/gifs/food-chocolate-nutella-ZcM8VLJXKaXxC

2. Ľudia, ktorí milujú jedlo, milujú aj oslavy. To vieš, normálny človek sa ide zabaviť v kruhu rodiny a ja? Ja sa teším ako sa fajne prežeriem. Pohľad na stôl je pre mňa to isté, ako keď sa pedofil kukne do kočára. Koláče, chlebíky, klobása, slanina, syry… A potom niekto zakričí: dáte si už guláš? A ty si už berieš tanier, tri chleby a vyrážaš k plnému hrncu. Ach Bože, milujem oslavy.

3. Lenže…keď človek papá, nemôže byť chudý, však? Minule som bola s bratom nakupovať a ako sa tak prehrabávam v tričkách a hľadám M (mám L, ale nikomu to nehovorte) on mi hovorí: ,,VM už nemajú?“
Pozerám prefackaná, lebo fakt jeho vtipom niekedy nerozumiem, a tak sa ho pýtam: ,,VM, a to je ako čo?“ A on, že: ,,Veľký Mobidik“. No vravím si, do popuku bráško, skoro mi cvrklo. Ale mne to nedalo a keď zašiel, musela som to vygoogiť. Je to nejaká veľká biela veľryba. No, somár…

4. Nenávidím ľudí, ktorí si objednajú jedlo a nevedia ho dojesť. To nie, že čo by za to dali deti v Afrike, ale čo by som za to dala ja? 

5. Moje prezývky od detstva zaznamenali istý progres. Okrem toho, že mi môj brat neustále tvrdí, že som adoptovaná, mi naposledy povedal, že v skutočnosti som mala byť ja a moje dvojča. Lenže ja som bola už v bruchu taká hladná, že som svoje dvojča zjedla. No a potom to išlo úplne prirodzene. Obluda, Godzila, kyselina, a teraz som vraj Etna. Netuším prečo.

6. Keď sa postavím na váhu, obleje ma pot. Vždy sa niekto objaví (ako naschvál) a spýta sa: ,,No čo, už si schudla?“ A keď zbadajú, že sa mi začínajú lesknúť oči a skrúca mi hubu, vždy mi povedia: ,,To nič, isto si len naliata vodou.“ Kolegiálna rodina vždy drží s tebou.

7. Akoby som mohla zabudnúť na tému frajerov. K tomu mám len tento obrázok:

8. Nie je umenie jesť, keď si hladný, ale jesť aj vtedy, keď už nevládzeš.

9. Keď sa chystáš pozerať nejaký dobrý film či seriál v TV, najskôr si nachystáš niečo fajnové pod zub. Potom si to vezmeš na kolená a sleduješ dej. Zrazu začne reklama a ty protestne odložíš tanier nabok a vezmeš si ho až vtedy, keď reklama skončí. Toto robím vždy lebo sa bojím, že mi neostane dostatok jedla na zvyšok filmu.

10. Keď sa na obed totálne prežeriem, zapijem to kávou či vodou, vždy si poviem, že dnes už budem jesť najbližšie až o tri hodiny. Hm… vždy mi zázračne po 30 minútach vytrávi a už aj pchám do seba ďalšie dva krémeše.

11. Nenávidím, ale fakt z duše nenávidím, keď niekto chudý začne rozprávať, že je tučný a pritom sa musí držať o zábradlie, keď fúka vietor. Vidíš, takéto problémy ja nemám.

12. Zelenina zabíja. Ver mi.

https://giphy.com/gifs/the-office-kevin-diet-14hmBhqTX0kSTm

13. Keď ti niekto povie, že by si sa mal prestať prejedať, no ty si už v hlave na zajtra plánuješ švédske stoly.

14. Vďaka za svetlá v chladničke.

15. Vždy, keď sa mi niečo podarí, viem sa odmeniť. Normálne pozvem samú seba na fajnové jedlo za dobre vykonanú prácu. Idem na sviečkovú, potom do mekáča, na tri koláče do cukrošky, na 6 kopčekov jadranskej zmrzky, potom mi vyhladne a tak si dám XXL kebab z Papasu. Ťažko sa to vysvetľuje, ale mne sa darí každý deň.

16. Heslo môjho života znie: ,,Život je príliš krátky na to, aby si zjedla len polovicu pizze“

Titulná fotka: Shutterstock.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
24
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Miloš Zeman bol na summite NATO mimo prevádzky. Internet si na nelichotivej fotke fakt zgustol!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME