Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

Ak si už dlhšiu dobu sám, bez frajera či frajerky, určite to poznáš. Ľudia si myslia, že s tebou niečo je, keď si tak dlho sám, skrátka, že niečo tam nesedí. V okolí sú samé hlúčiky šťastných párikov, oveľa mladších ako si ty, tvoji spolužiaci sú už pár rokov rodičmi a už aj tvoja pätnásťročná sesternica má „vážneho“ frajera.

A aj vplyvom týchto činiteľom tvoje okolie aj od teba očakáva to isté. A to od tvojich známych či kolegov až po úzkostlivé babičky. Niekedy je im ťažké vysvetliť, že si tieto veci nechávaš až na neskôr a momentálne sa necítiš na vzťah, resp. v tvojom okolí nie je nikto, s kým by si si ho vedel predstaviť. Ale kvôli tomu neumieraš žiaľom a ani sa dlhé hodiny neumáraš v depresiách.

Toto sú fakty a situácie, ktoré sú dobre známe všetkým dlhodobo nezadaným…

• Keď si naštvaná, smutná alebo nervózna, hovoria jediné: „Ty by si si už mala nájsť chlapa“. Áno, ten je predsa liekom na všetko…

• Uisťujú ťa, že si pekný a múdry mladý muž. Hlavne rodina. Áno, si zúfalý, pretože nikoho nemáš a „chúďatko“ potrebuješ počuť aspoň nejaké teplé hrejivé slovo.

• Nemáš koho zobrať na akcie a plesy. Preto chodíš sám alebo zoberieš niekoho z rodiny. Nie vždy je totiž poruke single kamarát/ka, ktorí ťa ochotne budú sprevádzať. A tak si možno aj ty svoju stužkovú „odkrútil“ s bratrancom alebo sestrou. Ešteže ich máme.

• Môžeš ísť kam chceš, bez opýtania sa na niekoho názor. Veľká výhoda „single“ života. Ono sa potom aj ťažko zvyká na to, že situácia sa zmenila, keď si niekoho nájdeš. A ty musíš oznamovať svojej polovičke kam, s kým a kedy ideš. Mnoho ľudí preto radšej volí život bez partnera.

• Nikto ti nebude vyčítať fotky na IG. Môžeš si dať výstrih až po „pupek“, obtiahnuté džínsy, krátke šaty bez komentára tvojho drahého, že si oblečená neprimerane a že takto nikam nejdeš. Žiadne žiarlivostné scény, keď ti nejaký „odkundes“, o ktorého nemáš ani najmenší záujem, lajkne fotku.

Moviestillsdb

• Si z rodiny jediný nezadaný. Na rodinných stretnutiach iba pozoruješ páriky a ako počítaš, tak počítaš, poslednými bez partnera ste ty a tvoja šesťročná neter. Poteší.

• Doma sa boja, že sa neoženíš a nebudú mať vnúčatá. Lebo sa vraj dostatočne nesnažíš, už dávno si si mohol niekoho splašiť… To je jedno, koho, ale aj oni sa chcú tešiť z deciek, takisto ako suseda od vedľa!

• Často ťa označujú za karieristu. „Nič ho nezaujíma, iba peniaze a práca.“ Mnohokrát je aj to dôvodom, ale každý si predsa môžeme určiť iný životný cieľ. Nie každý túži po rodení detí od dvadsiateho roku života a svadbe v osemnástke.

• Myslia si, že nemáš s kým tráviť voľný čas. A že si osamelý a smutný človek a keď ťa zavolajú k sebe na kávu, urobia tým dobrý skutok.

man sea horizon person winter fog mist sunlight morning wave lake alone solitude thinking standing weather thoughtful lonely season sorrow adult feeling atmospheric phenomenon
https://pxhere.com/en/photo/919753

• Žijú v domnienke, že ťa nikto nechce. A zamýšľajú sa, čo za tým môže byť, keďže si vcelku atraktívny. Tým pádom automaticky hľadajú na tebe inú chybičku krásy. Musíš byť buď totálne vymletý zo života, blbý, čudák, alebo patriť k „voľajakej“ sekte alebo čo. „Veď svet nevidel, aby také pekné dievča…,“ počuješ z úst tvojej babky často. Veľmi často.

• A ak máš náhodou ešte aj mačku, už si „jasná“. Áno, veď zvieratá môžu mať predsa iba páriky, ak si cicu zadováži slobodná žena, je to vrcholové naplnenie utopickej predstavy o nešťastnom živote single „zúfalky“.

• Ľudia majú tendenciu ti niekoho hľadať. Predsa ťa musia zachrániť. Nechcú, aby si zvyšok života prežil v sexuálnej abstinencii, sám, s depresiou a fľašou vodky. Tak ti dohadzujú všelijakých (ne)vhodných adeptov na život po tvojom boku. A pritom všetci vieme, že tie „osudné“ stretnutia prichádzajú vtedy, keď ich nečakáme, a nie keď nám kamoš niekoho dovlečie nasilu do obývačky.

• Pýtajú sa, či nie si smutný, resp. či ti nie je smutno takému samému. Jasné, plačem v kúte, od rána až do neskorého večera.

Sad Johnny Depp GIF - Find & Share on GIPHY

• Chcú tiež vedieť, či ti nechýba sex. No veď ľudia… masturbácia je pre vás neznámy pojem? Mnohokrát majú nezadaní viac sexu a orgazmov ako tí vo vzťahu. Ak si dievča, veľa „dobrodincov“ ti aj ponúka svoje „nádobíčko“ ako takú láskavosť, veď nezadanej „zúfalke“ to dobre padne, nie? Juj, ty si fakt naozajstný spasiteľ.

• Keď povieš, že si slobodný a máš už po tridsiatke, hádžu na teba smutné oči. „A tebe sa čo prihodilo, dievča zlaté, že si takto dopadla?“ znie hlučne v ich hlavách.

• Občas ti chýba, že sa nemáš s kým pohádať. Ono, občas taká búrlivá hádka, ktorá skončí rovnako vášnivým sexom, nie je na škodu.

dospelí naboso posteľ spálne deka kaukazského pár chodidlá vnútri intímne nohy lesbický milovníci ležiace pár partneri ľudia portrét vzťah sex spolu jednotnosť
https://pxhere.com/sk/photo/1560071

• Neholíš sa, keď sa ti nechce. Načo aj. Je marec, sex tak skoro nebude, tebe to nevadí. Chill a pohoda.

• Máš viac času na svojich kamarátov. A užívaš si to plnými dúškami. Výlety s kamošmi sú totiž často lepšie ako tie s partnermi. Na dovolenku do Paríža nemusíš brať svojho uhundraného frajera, ale vezmeš tam nadšenú kamošku, ktorá si toto miesto s tebou patrične užije.

A takisto, nemusíš ťahať frajerku tam, kde sa jej vôbec nechce. Vezmeš radšej kamošov, dáte si pánsku jazdu a nikto ti nebude robiť výčitky. A môžeš tráviť čas so svojimi kamarátmi opačného pohlavia, toľko, koľko sa ti len zažiada…

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt friends
https://pixabay.com/sk/photos/tri-priatelia-priate%C4%BEstvo-%C4%BEudia-4256535/

• Hľadajú za tým ku*venie. Keď dobre vyzerajúci chlap nemá babu, jednoznačne musí ohýbať cez koleno každú druhú. Jasné, to je presne ten dôvod…

• Ten trapas, keď ťa zavolajú kamošky von, no každá je v sprievode frajera. A ty len ticho čumíš do pohára s vínom. Dámska jazda ako sa patrí.

• Myslia si, že si neschopná. Podľa tvojej starej mamy za to môže jediné. Nevieš piecť kysnuté koláče a ani podojiť kravu. Áno, to je alfou a omegou každého vzťahu, babi.

• Niekedy ťa vplyvom toho všetkého chytí depka. Ono, keď ti dvakrát do dňa stále niekto pripomína, že nemáš nikoho a netaktnými spôsobmi pritom naznačuje, že by si mal s tým už konečne niečo robiť, človek sa nad tým, chtiac-nechtiac, začne zamýšľať. A pritom môže byť so svojím životom maximálne spokojný.

https://giphy.com/gifs/Dqyziru9dtHaw


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.