9 situácií, ktoré dôverne pozná každý, kto bol kedy zaľúbený

Každá žena si rada pričuchne ku svojmu frajerovi. Aspoň dvakrát denne.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Ak si zaľúbený až po uši a táto krásna emócia z teba navôkol srší všetkými telesnými otvormi, tak sa potom určite nájdeš v nasledujúcich situáciách. Teda vlastne, len ak je táto krásna emócia opätovaná. Lebo inak je to veľmi nepríjemné.

1. Spoločné spanie

Ak by ti niekto pred pár rokmi povedal, že dobrovoľne obetuješ svoj osobný priestor len preto, aby si pri zaspávaní cítil jej slinku stekajúcu po tvojej ruke, tak by si ho pravdepodobne ťažko vysmial.

A teraz? Teraz ste nacapení jeden na druhom, zlepení množstvom rôznych telesných tekutín a je vám úplne jedno, že si sem-tam uštedríte romantickú ranu lakťom rovno do zubov. Alebo do rebier. Alebo rovno do najcitlivejších mužských partií. Lebo to k láske prosto patrí.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Je to tvoj hrdina

Po hodinovom nadávaní vo všetkých európskych jazykoch a odmietaní prečítať si ten hlúpy návod, lebo to správni chlapi nerobia, zmontoval stoličku. Opravil žiarovku v kúpeľni. Znovu nakopol internet alebo otvoril zaváraninový pohár s nakladanými uhorkami. Pre závislákov na marvelovkách je to možno nič, no pre teba je toto hrdinský počin najvyššieho kalibru.

ArtCaveManiac / EMEFKA

3. Starnutie a príťažlivosť

Už teraz ti je jasné, že také svetoborné, ako je to s tvojím telom dnes, to navždy nebude. Tak trochu sa scvrkneš, tak trochu nakysneš a gravitácia sa stane tvojím úhlavným nepriateľom (bez ohľadu na to, akého si pohlavia). Všetci prosto budeme o pár desiatok rokov vyzerať ako malé zošuverené slivôčky. Ale on? On bude stále tvoja malá zošuverená slivôčka.

ArtCaveManiac / EMEFKA

4. Správy

Pamätáte si ešte tie Little Pet Shop zvieratká s veľkými hlavami, čo sa kývali zo strany na stranu, a s ešte väčšími očami? Tak presne také oči máš aj ty, keď ti pošle správu. Prvú, desiatu aj strašne-dlhé-číslo-ktoré-sa-nám-nechce-vymýšľať-siatu. Aj keď ti len práve napísal, že kupuje na večeru rožky a tresku, nech nevaríš. Áno, naozaj aj vtedy.

ArtCaveManiac / EMEFKA

5. Ostať doma

Kedysi by ste si nenechali ujsť príležitosť celú piatkovú noc prepiť v podniku a potom si celú sobotu užívať slepačí vývar a parádny bolehlav. Dnes to pokojne obetujete za pár osamote strávených chvíľ pri filme a zvuku jemného chrapotu. Lebo, povedzme si úprimne, vždy to jeden z vás nezvládne a zalomí.

ArtCaveManiac / EMEFKA

6. Mojkanie a tomu podobné veci

Úplne suverénne mu pľasneš rukou po ksichte uprostred večere v reštaurácii, len aby si cítila jeho hebkú pokožku. A potom mu cestou domov v autobuse ocmúľaš ucho. A on ti na oplátku doma vyšpára šušeň. Je to nechutné? Možno. Trochu retardované? Určite. Prestanete to robiť? Odpoveď je v tomto prípade dosť zbytočná.

ArtCaveManiac / EMEFKA

7. Ostatní

Vy sa ľúbite. Veľmi. Fakt veľmi. Ale všetkým naokolo to už trošku lezie na mozog, city a stabilné pH v žalúdku. Takže ste už nepochybne aspoň raz počuli vetu: „Kriste, choďte už domov, lebo z vás dostanem cukrovku.“

ArtCaveManiac / EMEFKA

8. Vôňa

Každý človek už v živote určite čuchal tri veci – trojtýždňové tričko pod pazuchami, aby si zistil, či je ešte nositeľné, alebo by ťa s ním nepustili do budovy školy, lebo by to považovali za zbraň hromadného ničenia, čerstvo vyprané prádlo a svoju drahú polovičku. Lebo tá ti vonia vždy.

Aj po dvanástke v práci, aj po tom, čo závan jej pazúch donútil polovičku autobusu vystúpiť, aj vtedy, keď mesiac chodí v jedných ponožkách a čaká, kým naprší a uschne, a kým sa úplne zoderú.

ArtCaveManiac / EMEFKA

9. Objatie

Objatie od tvojej spriaznenej duše zahojí všetky boľačky. (Teda minimálne tie psychické, na zlomenú kľúčnu kosť alebo otras mozgu by sme s tým asi nešli.)

ArtCaveManiac / EMEFKA


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
101
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
23
Haha
Woow Woow
10
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nalaď sa na premiéru akčňáku Ava: Bez súcitu. Prinášame ti 10 skvelých filmov o nájomných vrahoch

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME