Situácie, ktoré sú ti známe, keď máš za najlepšieho kamaráta príslušníka opačného pohlavia

Hlavne, ak ste spolu ešte k tomu aj vyrastali.

Zdroj: © Shutterstock

Nie všetky ženy sme typické fashion princezné, a preto niektoré uprednostňujeme spoločnosť mužov, a to nie za cieľom „bezprahej“ súlože, ale úplne z iného dôvodu. Cítime sa s nimi jednoducho lepšie, prirodzenejšie a pohodovejšie.

Niektoré z duše nenávidíme tie typické slepačie reči unudených parádnic a radšej si dáme s kamošom pivko a pokecáme o živote a témach, ktoré naše kamošky nemusia alebo o nich nič nevedia. A bez toho, aby sme poohovárali pol okresu a stále riešili dookola to isté, ako napríklad život našich ex a ich nové ohyzdné polovičky.

No, ak si baba a máš najlepšieho kamaráta chalana, vieš, že sa to nestretáva iba s pochopením okolia. Avšak váš vzťah ti prináša veľa pozitív a vybudoval sa u vás špecifický typ lásky. Nahrádza ti brata, je tvojou súčasťou, a aj preto by si ho nevymenila za nič. A keď ste k tomu ešte aj spolu vyrastali, je to o to silnejšie.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt friends girl boy
https://www.flickr.com/photos/[email protected]/6612327087

Toto sú niektoré zo situácií, ktoré sú ti dobre známe, pokiaľ je tvoja „najlepšia kamarátka“ muž:

1) Myslia si, že spolu chodíte. Všetci. Už odmalička. Babky v dedine a aj tá tvoja ho oslovujú „ten tvoj fešák“. Rodičia dúfajú, že raz budú kočíkovať vnúčatá, ktorých otcom bude práve on a nechcú jednoducho prijať, že sa nikdy nedočkajú happyendu v podobe vašej svadby. A sú radi, keď ideš von práve s ním, lebo mu veria a vedia, že si v bezpečí.

2) Aj keď spolu nechodíte, mnohí predpokladajú, že ste do seba tajne zamilovaní a fandia vám, aby ste sa raz dali dokopy, keď sa prestanete hanbiť…

3) Prebúdza v tebe „nevyberané“ spôsoby. Grgáte pred sebou ako také prasatá a nevadí ti to, i keď pred inými chlapmi by si sa takto nesprávala. Pred ním sa nemusíš pretvarovať a hrať sa na urodzenú slečinku.

Taktiež si sa naučila tolerovať jeho bordelárčinu a pár jeho humusáckych zlozvykov si aj pochytila. Keď si pri ňom, nemáš už tendenciu všetko ukladať a utierať, lebo vieš, že to hovädo to o pár minút privedie do pôvodného stavu.

4) Naučil ťa piť pivo. Aj keď tvojim kamoškám smrdí a na viac ako bazový radler ich nezlanáriš, on pivo (ako aj väčšina mužov) miluje. A ešte k tomu pizza, dobrý seriál a o zábavu máte postarané. Možno bol prvý, s kým si tento „božský mok“ chutnala.

Nemusíš s ním chlipkať ani „prossečko“, mochitto, či iné imidžové nápoje. Síce ani kamošky ťa nenútia, no je maximálne divné, keď ony cez slamku cuckajú drinky a ty do seba leješ Plzeň ako taký kombajnista po dvanásťhodinovej šichte.

Mila Kunis Drinking GIF - Find & Share on GIPHY

5) On sa hral s tvojimi bábikami a ty s jeho autíčkami. Ak ste spolu vyrastali, mali ste svoj zosynchronizovaný mužsko-ženský svet. Naučila si ho česať barbinky a on teba všemožné značky áut. Hry ste, prirodzene, striedali, aby to bolo pre oboch fér!

6) Vaši partneri na vás žiarlia. Kamošova frajerka ťa vždy bude tak trochu neznášať a s tým veľa nenarobíš. Ty si predsa tá suka, ktorú jej „mucko“ tak zbožňuje a veľa ráz uprednostňuje aj pred ňou. A aj keď spolu nespávate, vždy tu bude podozrenie, že máte chuť zo seba vytr*kať dušu.

7) Nestará sa tak o názor okolia. Mužom je väčšinou jedno, že si vezme dvakrát po sebe to isté tričko a ani nebude hystericky stáť hodinu pred zrkadlom a vyžadovať to, aby si mu hovorila, aký je fešák.

8) Bavíte sa o sexe, no neprevádzkujete ho. Penis sem, vagína tam, no nikdy si ich neukážete. Asi tak by sa to dalo vystihnúť. Sexuálne vtípky milujete, no ani raz ste nepomysleli na to, že by ste si spolu skutočne začali.

Moviestillsdb

9) Môžeš ho urážať, no nezoberie si to osobne. Pravidelne mu nadávaš do ku*evníkov, tlsťochov, alkoholikov, debilov a humusákov. Pretože vieš, že sa neurazí na sto rokov a vášmu priateľstvu nebude kvôli takej blbosti koniec.

Skús si predstaviť, že by si nejakej kamoške povedala, že je štetka… 80 % by to len tak neprekuslo. Nemusíš si dávať pozor na svoj podrezaný jazyk, a to je veľké plus vášho priateľstva.

10) Poskytne ti mužský názor. A vďaka tomu si o dosť informovanejšia. Vždy si aj jeho zásluhou vedela, čo je pre chlapcov otravné a čo sa im páči a čo nie.

11) Robí ti osobného strážcu. Keď ideš večer na párty v jeho sprievode, nemusíš sa báť, že ťa budú otravovať zase všetci dedinskí „badoo samci“, pretože vieš, že kým si v jeho opatere, nič ti nehrozí.

12) Pomáha ti vo veciach, na ktoré ty, slabé žieňa, nestačíš. Prenesie ti gauč, presťahuje nábytok, vynesie nákup…robí činnosti, ku ktorým by si možno neprinútila ani frajera. A rovnako si aj ty nápomocná jemu. Muži zažívajú šok, ak sa presťahujú od mamy, ktorá za nich robila všetko… Čiže mu pomôžeš zapnúť práčku, naučíš ho žehliť košele a sem-tam prídeš navariť.

That 70S Show Love GIF - Find & Share on GIPHY

13) Máš veľa chlapských záľub. Okrem pitia piva ťa naučil mať v obľube i futbal alebo podobné, zvyčajne mužské športy. Ako deti ste spolu liezli po stromoch, na počítači hrali autíčka a na dvore kopali do lopty. No a teba to skutočne bavilo, aj keď si baba.

14) Podpora. On vie, že ho vždy vieš efektívne povzbudiť a nebudeš ho pri tom nútiť vypiť liter vodky ako jeho banda. A ty si si istá, že ťa ešte viac zbytočne nerozcitlivie, ale dokáže ťa prehodiť na racionálnu vlnu a zároveň ťa úprimne rozosmeje.

15) Kamoši si myslia, že spolu tr*káte. „Taká čaja, ani si ju nedal dole…“ No nie, lebo by to malo silnú príchuť incestu… Je pomerne ťažké v tomto „sex svete“ niekomu vysvetľovať podobné veci, s tým, aby ti niekto uveril, že medzi vami fakt nič intímne nie je…

16) Žiadne citové výlevy. Vieš, že tvoj kamarát začne hovoriť o láske a podobných veciach, až keď má v sebe minimálne tri borovičky. Keďže nedostáva menštruáciu, žiadne PMS nálady z jeho strany tiež nehrozia. Ty toleruješ, že je silný chlap a musí si toto pozlátko udržať, predsa… Čiže z neho nikdy nasilu „nemačkáš“ info.

Warner Bros. Television / Moviestillsdb

17) Naučíte sa niečo o opačnom pohlaví. Vďaka tebe už od mladého veku vie, že sa ženu počas menštruácie neoplatí otravovať a do akej miery môže byť drzý a otravný, aby to ešte bolo pre ňu znesiteľné.

18) Jedlo. Nevymýšľa blbosti. My ženy často veľa špekulujeme nad všetkým. A zatiaľ čo tvojim kamoškám potrvá, kým si vyberú tú správnu vegánsku reštiku, kamošovi je jeeedno. Hlavne nech to bude čím skôr a bude tam mäso. Čiže výber podniku môžeš mať iba vo svojej réžii a pokým doňho nemieniš pchať tie „raw hovadiny“, ostáva pokojný.

19) Neurazí sa, keď neodpíšeš. A tebe tiež nevadí, keď sa pár dní neozýva. Nerobíte si scény a nezdrbe ťa tak, ako to majú niektoré kamošky vo zvyku. Nie je hysterický a to ti vyhovuje.

20) Rozmýšľate o sebe ako súrodenci. Máte potrebu sa ochraňovať, stále pri sebe stojíte a objímate sa, to áno. Môže to vyzerať aj tak, že spolu chodíte, no napriek tomu, že nemáte rovnakú DNA, pokladáte sa za súrodencov. Ste tí, čo sa budú vždy chrániť, nech sa deje čokoľvek.

New Line Cinema / Moviestillsdb

21) Dohadzujete si nápadníkov. Hlavne ty jemu, pretože poznáš jeho vkus a vieš, kto by preňho bola „dobrá partia“. Aj on ti prihodí nejakého kamoša, potom čo sa ubezpečí, že ti neublíži.

22) Neklebetia až v takej miere ako ženy, ale áno, aj oni si radi „popletkujú“. No nehľadajú vo všetkom skrytý význam, nepohoršujú sa na veciach tak, ako to robíme my ženy. A taktiež to tak promptne nerozširujú. Väčšinou aj zabudnú, o čom ste sa bavili.

Kaya Scodelario Skins GIF - Find & Share on GIPHY

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
42
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
31
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia sa podelili o príšerné svadobné historky. Tu bolo jasné, že to mladomanželom nevydrží


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME