Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 23.2.2024
sk
Roman, Romana
cz
Svatopluk

Situácie, ktoré veľmi dobre pozná každý, keď si kupuje nové tenisky

Nové tenisky so sebou prinášajú aj takéto problémy.


Tenisky. Na tejto planéte jednoducho neexistuje flexibilnejšia a pohodlnejšia obuv, ktorej by stálo za to zasvätiť celý článok. Tenisky sú úžasné, tenisky sú štýlové, môžeš si ich obuť do prírody, do práce, do kostola, a hoci aj na vlastnú svadbu (ahoj, Separ).

Náš šikovník ArtCaveManiac si pre teba pripravil zbierku vtipných ilustrácií, ktoré prinášajú „výcuc“ toho najlepšieho, čo život s teniskami ponúka. Nájdeš sa v nich aj ty?

1.

Pri čínskych eshopoch je všeličo diskutabilné, no jedno je isté – cena produktu vždy zodpovedá jeho kvalite.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

2.

Keď nájdeš tie vyvolené, buď v nich máš pokrčené prsty alebo by sa do špičky zmestilo ešte celé futbalové ihrisko, štangľa salámy a kŕdeľ agresívnych čajok.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

3.

Nové tenisky by si najradšej nosil v titánovom kryte, no uvedomuješ si, že toto asi nebude cesta. Tak si aspoň opatrný, pomaličky našľapuješ a starostlivo prehodnocuješ čistotu cesty pred tebou… až dokiaľ nepríde prvý fľak. A druhý. A tretí. A potom ti to už je fakt, že jedno.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

4.

Tatkove topánky prežijú aj apokalypsu, jediné pravidlo je, že ich nikdy nesmie dať dole z nôh. Mamina čistá posteľná bielizeň tento životný štýl vôbec neschvaľuje.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

5.

Instantný recept na pokašľaný deň v štyroch obrázkoch. Spomeň si na večer, keď sa zabalíš do deky a zistíš, že ovládač je na druhom konci galaxie… hneď budeš vedieť, že môže byť aj horšie.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

6.

Priznaj si to – keby bolo spoločensky prijateľné nosiť na nohách diskoguľu aj po prvom stupni základnej školy, nosil by si takéto fajné topánky dodnes.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

7.

Pán sudca, ale ony boli biele!

© ArtCave Maniac / EMEFKA

8.

Značkové tenisky sú super aj samé o sebe, ale značkové tenisky so zľavou vo výške 30 eur? To je deal, z ktorého sa aj vlkom z Wall Street zapaľujú lýtka. Stačí si založiť Fejm účet pre mladých od VÚB Banky a ako darček dostaneš zľavu 30€ na nákup sick tenisiek v e-shopoch Footshop.

Ak tenisky nie sú to pravé pre teba, zľavu môžeš uplatniť aj v e-shope Eyerim na niektoré z ich pestrej ponuky značkových okuliarov. Účet si jednoducho otvoríš na ktorejkoľvek pobočke VÚB banky a môžeš si užívať všetky krutoprísne výhody až do konca svojej mladosti.

© ArtCave Maniac / EMEFKA

Tento obsah vznikol v spolupráci s Všeobecná úverová banka, a.s.


Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.