Situácie, ktoré veľmi dobre poznáš, ak máš poctivosť v krvi

Používať ťaháky? Nikdy v živote si sa to nenaučil.

Zdroj: ahmad gunnaivi,Sheldon Nunes, Unsplash

Aj keď sa to zdá ako nemožné, nie každý dokáže klamať. Sú medzi nami ľudia, ktorí sú poctiví až do špiku kosti, a ak by si im prikázal, že majú podvádzať, tak by sa im začali potiť dlane.

Mnoho ľudí v tvojom okolí nedokáže pochopiť, prečo si veci neuľahčíš tým, že upustíš uzdu svojej poctivosti. Ty si jednoducho nemôžeš pomôcť, taký si snáď už od narodenia. Ak si sa v týchto slovách našiel, tak určite poznáš niektoré z nasledujúcich situácií:

Nikdy si neodpisoval na písomke/skúške

Podvádzať v škole? Preboha. Pravdepodobne by si sa okamžite prezradil. Pre teba, ako pre zarytého poctivca, bolo vždy jednoduchšie sa to všetko naučiť, akoby si sa mal spoliehať na podvádzanie. Je jedno, či išlo o odpisovanie alebo čokoľvek iné. Ak si sa aj nebodaj odhodlal podniknúť takýto nebezpečný krok, tak si bol v poriadnom strese.

School Test GIF by Tiffany - Find & Share on GIPHY

Netušíš, ako sa používajú ťaháky

Keďže si nebol zvyknutý odpisovať a podvádzať, tak si nemal poňatia, ako používať ťahák. Či už ten napísaný na papieri, na ruke alebo na lavici. Všetci tvoji spolužiaci si dokázali podstatné informácie poodpisovať z ťahákov, no ty si sa ani neunúval, lebo si vedel, že by ťa hneď načapali. Darmo by si kričal: skutok sa nestal!

View this post on Instagram

Mam sa ešte čo učiť 😅 #tahaky #tahak

A post shared by NK (@norca1986) on

V žiadnom prípade by si nikoho nepodviedol

Tvoja poctivosť sa preniesla takmer do každého aspektu tvojho života. Nepripadá v úvahu, že by si svoju milovanú polovičku niekedy podviedol.

Mohla by sa na teba vešať aj Emma Watson, ty by si ju zdržal, že sa najskôr musíš rozísť s priateľkou, a až potom si môžete niečo spolu začať. Či už si poctivý alebo nie, vo vzťahu by si mal byť verný zakaždým, je to prirodzene ľudské, rovnako ako nepískať počas hymny inej krajiny.

Text Relationship GIF by Jacqueline Jing Lin - Find & Share on GIPHY

Si poctivý aj v snoch

Ak ťa tá Emma Watson balila v sne, tak si jej povedal, že nie, že ty si zadaný a poslal si ju preč. Niektorí ľudia sú natoľko poctiví, že sa to prenáša aj do ich snov. Medzi tvoje najväčšie nočné mory patrí to, ako si nedoniesol domácu úlohu, zaspal si do práce alebo nie si podpísaný na prezenčke.

Gregory Pappas, Unsplash

Nemôžu sa ťa pýtať na tajomstvá

Vieš udržať tajomstvo, až dovtedy, kým sa ťa naň nezačne niekto vypytovať. Keďže sa pri klamstve okamžite odhalíš, tak je pre teba veľmi náročné zatĺkať informácie, ktoré vieš. Radšej sa teda tváriš, že absolútne o ničom nevieš, aby sa ťa náhodou nik nezačal niečo pýtať.

Kristina Flour, Unsplash

Nie si dobrý komplic

Ak by ti niekto povedal, že máš pri jeho klamstve s ním spolupracovať, tak dotyčnému radšej okamžite oznamuješ, že to jednoducho nebude možné, lebo toto ty nezvládaš. Nie si ochotný participovať na niekoho klamstve, nech už ide o čokoľvek. Jeden z hlavných dôvodov je aj to, že by si sa okamžite prezradil. Takže s tebou nik nerobí ani žiadne aprílové žartíky a podobné zábavky.

Toilet Paper Prank GIF - Find & Share on GIPHY

Pri stolových hrách sa vždy prezradíš

Niektoré stolové hry si doslova vyžadujú, aby si podvádzal, no v tvojom prípade je to už vopred prehratý boj. V momente, keď sa rozhodneš svojich spoluhráčov podviesť, tak to spravíš tou najviac „nenápadnou“ formou a už v prvých sekundách sa prezradíš. Bije ti pri tom srdce ako besné a nevieš si nijak pomôcť. Ty si už raz taký.

Eugene Zhyvchik, Unsplash

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
10
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najväčší slovenský herný a popkultúrny festival, ktorý navštívi aj sám Night King, je už tu!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME