Situácie, ktoré zažívajú ľudia, ktorí sa odmalička boja baktérií

A niekedy je ten strach naozaj nadštandardný.

Zdroj: Artcave maniac/EMEFKA

Baktérie. Mikroorganizmy, ktoré si hlavne v týchto dňoch na Slovensku zasluhujú neobyčajnú mieru pozornosti a drogérie i lekárne vďaka tomu začínajú zívať prázdnotou. Avšak, korona-nekorona, niektorí ľudia si umývali ruky aj predtým a podaktorí sa už odmalička neobyčajne boja baktérií. Všetko utierajú, čistia a je im nepríjemné, ak sa ich niekto dotýka.

Tieto situácie poznáš, ak máš podobný problém. Náš šikovný ilustrátor nám ich pomohol trefne zachytiť v nasledujúcich obrázkoch.

Doma máš všetko vydezinfikované

Hygienici by k tebe pokojne mohli ísť na návštevu a nenašli by u teba jediný zádrheľ. Všetko máš v tip top stave, žiadne opackané dvere či roje baktérií u teba nemajú šancu. Každú chvíľu si dôkladne čistíš monitor, mobil, stôl i svoje okolie.

Artcave maniac/EMEFKA

Bohaté zásoby čistiacich prostriedkov

Skrine ti praskajú všetkou tou nahromadenou chémiou vo švíkoch a tvoju výbavičku by ti mohla závidieť nejedna drogéria. Všade na poličkách máš bohatý arzenál sava a podobných likvidátorov. Do ochrany pred bacilmi investuješ hotový majland.

Artcave maniac/EMEFKA

Kľučky sú nočná mora

Keď si predstavíš, koľko ľudí ich chytilo pred tebou, slzy sa ti tlačia do očí. A najhoršie je, keď nemáš po ruke antibakteriálny obrúsok. Na otvorenie dverí potom musíš použiť papierovú vreckovku alebo prinajhoršom kúsok oblečenia. A po príchode domov to celé hodíš obratom do práčky a máš sto chutí vliezť tam tiež.

Artcave maniac/EMEFKA

Ruky si umývaš tri hodiny

A aj tak máš pocit, že nie sú dostatočne čisté. A s týmto bojuješ ešte urputnejšie ako Monk. A niekedy rozmýšľaš aj nad tým, že čo, ak ani tá voda, v ktorej si ich umývaš, nie je dostatočne kóšer a dostaneš z nej nejaký smrteľný vírus?

Artcave maniac/EMEFKA

Keď počuješ „Hapčí“, zježia sa ti všetky chlpy na tele

Neznášaš cestu MHD a ľudí s nádchou. Toto je doslova vražedná kombinácia. Niektoré indivíduá totiž nedokážu kýchať do papierovej vreckovky, ale vrhnú to do priestoru, a ty by si si v tej chvíli najradšej nasadil na tvár kyslíkovú masku.

Artcave maniac/EMEFKA

Si ochotný chrániť sa za každú cenu

V čakárni u lekára si pre istotu oveľa skôr pred ordinačnými hodinami, aby si minimalizoval riziko novej nákazy. Alebo si v prípade potreby nasadíš rúško. No najradšej by si tam chodil v skafandri. Ty si bol na vírus pripravený už dávno predtým, ako nejaký Číňan ochutnal netopiera.

Artcave maniac/EMEFKA

Cikáš iba doma

Aj keď máš občas pocit, že keď okamžite nevyprázdniš mechúr, praskne ti a rozmláti všetky tvoje vnútornosti, no radšej riskuješ, že cestu domov absolvuješ s mokrým zadkom, ako by si mal na verejnom WC chytiť nejaký AIDS alebo chlamýdie. Na školské časy spomínaš kvôli tomu tiež veľmi nerád. Nedokázal si pustiť v tej liahni baktérií ani kvapôčku.

Artcave maniac/EMEFKA

Neznášaš ľudský kontakt

Keď ti niekto chce podať ruku, najradšej by si mu ju odťal. Prípadne, hodil rýchly šprint a vzdialil sa od možného rodiska nebezpečných mikroorganizmov. A každému človeku pred dotykom s tebou by si najradšej namočil paprče do sava.

Artacave maniac/EMEFKA
Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
23
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 problematických a šialených hercov, s ktorými je (či bolo) peklo spolupracovať (2. časť)


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME