Situácie počas daždivého dňa, ktoré vedia naštvať každého z nás

Ktorá z nich sa ti stala naposledy?

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Nekonečná únava a nervozita. Presne takto vníma väčšina populácie sychravé dni. A keďže máme posledné dni na Slovensku počasie, aké máme, inšpirácia na tento článok prišla úplne spontánne. Nepríjemné situácie, ktoré budete mať možnosť vidieť nižšie, totiž napísal sám život a snáď neexistuje človek, ktorému by robili radosť

Satelit z dáždnika

Najlepším priateľom v daždi je rozhodne dáždnik. Ak ho máš pri sebe, cítiš, že si vyhral nad prírodou. Ale omyl! Príroda má počas týchto dní v rukáve rôzne tromfy. Keď si tak pokojne kráčaš v daždi a vôkol teba je silové pole dáždnika, ujo vietor ti dá „čapák“ po krku.

Tvoj dáždnik sa v sekunde mení na satelit. No a vietor ti pomáha nájsť tú správnu frekvenciu otáčaním tvojho tela na rôzne svetové strany. Vtedy si uvedomíš, aký maličký človiečik naozaj si.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Prší? Neprší? Leje!

Si jedným z tých bojkov, čo do dažďa ani vizuálne, a čakáš v oblôčiku v nádeji na lepšie zajtrajšky? Veruže aj nad tebou dážď vyzrel. Po hodine čakania vidíš slnko, vidíš prebúdzajúcu sa faunu a flóru. A ty ideš do toho! Oblečieš sa a bežíš k dverám. Vyjdeš von, zamkneš dvere.

Za bránkou však dostaneš do ksichtu dva kubíky vody. Rozbehneš sa späť k dverám, no už je neskoro! Kým nájdeš kľúče, si premočený ako myš.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Ošpliechaný autom

Dosť blbá situácia. Úprimne, kto z nás to nezažil? Ideš si po chodníku, snažíš sa smerovať dáždnik tak, aby si zmokol čo najmenej. No a zrazu, nejaký ľudoop, ktorý má empatiu mravca, prejde presne cez tú veľkú mláku na ceste.

Presne cez tú jedinú mláku, presne vtedy, keď ideš okolo a presne v momente, keď to nečakáš. Tebe sa tlačia slzy do očí, hneváš sa na toho idiota v aute a stratil si vieru, že ľudia majú ešte nádej. Zrazu ti je už dáždnik na nič…

ArtCaveManiac / EMEFKA

Čakanie na MHD

Ponáhľaš sa na MHD, uskakuješ každej kvapke ako nindža. Vieš, že to nemá žiaden význam, ale robíš to i tak, až sa konečne dostaneš k zastávke. No už z diaľky vidíš, že tvoje telo nebude kompatibilné s ostatnými sardinkami. A tak sa nejak silou mocou už nasáčkuješ medzi nich. Keďže osud to očividne zariadil inak, tak tvoj chrbát je v suchu, no tvár ti jemne hladí ten zasr*tý dáždik.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Fľusanec za krk

Vonku je zima, leje ako z krhly. Nahádžeš na seba polovicu šatníka a vyrazíš na strastiplnú cestu do mokrého sveta. Ale pozor! Dážď je vždy o krok pred tebou a vždy využije každú tvoju slabinu. V momente, ako zistí, že si si nedal kapucňu, máš problém.

Presne na to nechránené miesto ti s radosťou hodí studený mokrý fľusanec. Často si myslíš, že ťa opľul niekto z okna, no pravda je taká, že dážď to má dobre premyslené.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Vstávanie

Toto je definitívne najhoršia situácia, keď vonku prší. Ten pocit, keď môžeš ležať v teplučku, v suchu doma v perinke. Tu radšej ani viac rozpisovať nebudeme, naozaj sa nemienime týrať myšlienkami. Nie sme predsa masochisti!

ArtCaveManiac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
44
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 2

    1. Ďakujem krásne, som rád že sa ti obrázky páčia 😉

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ak na teba psy neceria zuby, tak dokážu vyzerať aj takto smiešne

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME