Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

Škandál okolo skupiny Rammstein? Spevák mal chcieť po koncerte zneužiť fanúšičku, vinu však popiera

Chystáš sa na koncert do Trenčína aj napriek tomuto incidentu?


Najskôr ju pozvali na večierok, kde ju mali opiť alebo možno aj zdrogovať. Následne sa s ňou mal chcieť „vyspať“ líder kapely Till Lindenmann, informuje litovský portál LRT. Tak totiž opisuje údajný incident 24-ročná Írka, ktorá na Twitteri vystupuje pod menom Shelby Lynnová.

Mladá žena sa zúčastnila koncertu nemeckej skupiny Rammstein v litovskom Vilniuse, ktorý sa odohral 22. mája. O samotnej kapele je známe, že večierky po svojich koncertoch skutočne organizujú, akurát sa na verejnosti nehovorí, čo sa na nich odohráva.

Bol nahnevaný, potom odišiel

Poškodená na sociálnych sieťach opísala, že po koncerte bola skupinou pozvaná na ich súkromný večierok. Keď si však dala niekoľko drinkov, ktoré jej ponúkli, cítila sa „nezvyčajne intoxikovaná“. Dokonca nadobudla podozrenie, že v nich zrejme boli drogy.

Na párty si nesmela vziať svoj telefón, pravdepodobne preto, aby nemohla nič fotiť a ani natáčať. Shelby mal následne niekto vziať do malej miestnosti za pódiom a tvrdiť jej, že sa tam s ňou chce stretnúť frontman Till Lindenmann. „Do tej miestnosti by sa možno zmestili štyria ľudia, bola úzka ako skúšobná kabínka v nejakom obchode,“ uviedla.

Keď sa skutočne stretli, ihneď mu povedala, že s ním nechce mať pohlavný styk. Lindenmann z miestnosti odišiel s tým, že mu to bolo prisľúbené. Na ženu mal kričať, byť nahnevaný a značne podráždený.

Rammstein, koncert, Slovensko, Letisko Trenčín

Mohlo by ťa zaujímať:

Dlhé kolóny, platené parkovisko. Toto sú výzvy, na ktoré sa musia pripraviť slovenskí fanúšikovia Rammsteinu

Prípad rieši polícia

Podľa predstaviteľov litovskej polície poškodená trestné oznámenie nepodala, spolupracuje s nimi však v záujme objasnenia okolností incidentu. Lynnová sa na večierku sťažovala na búšenie srdca, zimnicu a vracanie. Zdravotníci ale nedokázali bezprostredne zistiť, či bola žena skutočne pod vplyvom drog.

Ako ďalej píše LRT, na prípad reagovalo aj litovské centrum pre ľudské práva, ktoré kritizovalo reakciu záchranárov a polície. Organizátori koncertu o incidente nemali žiadne informácie, samotná kapela vinu rázne poprela. „V súvislosti s tvrdeniami kolujúcimi na internete o Vilniuse môžeme vylúčiť akúkoľvek možnosť, že sa to odohralo v našom prostredí.“ Skupina si navyše „nie je vedomá žiadneho oficiálneho vyšetrovania“.

Rammstein, spevák, líder, kapela, skupina, Till Lindenmann
Profimedia

Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.