Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Televízia Markíza včera na svojej menšej televízii Doma ukončila vysielanie mexickej telenovely Tri sestry. Na tom by samozrejme nebolo nič zvláštne, keby v závere nepripravila svojim verným divákom, teda najmä starším tetuškám, menšie „prekvapenie“. V poslednej sekunde boli totižto svedkami niečoho, čo malo navždy zostať len v televíznych análoch.

Portál Mediaboom na tento kiks upozornila čitateľka Monika: „TV Doma pred pár minútami odvysielala záverečnú epizódu premiérovej mexickej telenovely Tri sestry. Na jej samotnom závere prečítal Dušan Szabo tradičné “Fin”, samozrejme v našom jazyku – povedal proste “Koniec”,” no krátko na to zostali diváci v šoku.

Následne sa ozval hlas muža z dabingového štúdia, ktorého práca na tomto seriáli očividne vôbec nebavila a ktorý sa pravdepodobne už nejaký ten čas nemohol dočkať práve tohto vytúženého konca. Jeho vyjadrenie sa však nedopatrením dostalo do vysielania a všetci rozcítení diváci, ktorým skončil ich obľúbený seriál, si nechtiac vypočuli jeden úprimný komentár na adresu tejto telenovely: „Koniec? No chvalabohu, veď už sa na túto pi*ovinu nemôžem pozerať, tri dni do toho čumím, už mi z toho haraší. Dovidenia!”

Televízia Markíza však neváhala a krátko po odvysielaní tohto trapasu vydala stanovisko: „Vážení diváci, ospravedlňujeme sa vám za technickú chybu, ktorá sa objavila v seriáli Tri sestry. Celú záležitosť prešetrujeme a vyvodíme adekvátne dôsledky.”

Doma / facebook.com (https://www.facebook.com/tvdoma/posts/1996442830382165)
Doma / facebook.com (https://www.facebook.com/tvdoma/posts/1996442830382165)

Jedno je však isté – divákom zostane vďaka tejto poznámke na vysielanie seriálu spomienka, ako pri žiadnom inom. Nezabudnite sa spýtaj svojej starkej, či bola tiež svedkom tohto tragikomického incidentu! 😀

Titulná fotka: Tri sestry / TV Doma


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť