Škandál v leteckej spoločnosti: steward udrel mamu dvojičiek do hlavy

Steward leteckej spoločnosti American Airlines udrel mamu dvojičiek do hlavy s jej kočíkom a naďalej sa choval arogantne aj k ďalšiemu pasažierovi.


Nie je to až tak dlho čo sme tu mali podobný škandál v lietadle. Vyzerá to tak, že pracovníci jednoducho radi reprezentujú spoločnosť, v ktorej pracujú, v tom najlepšom svetle!

 

Žena nastúpila do lietadla v San Franciscu a chcela letieť do Dallasu, no jej plány boli prekazené. Po incidente vládne na palube lietadla napätá atmosféra. Steward, ktorý údajne udrel mamu s kočíkom do hlavy a vyhodil ju z lietadla nemá stále dosť a vyzýva do bitky pasažiera so slovami : „Udri ma, poď, ukáž sa!“

Pasažieri tvrdia, že steward žene násilne zobral kočík a udrel ju s ním do hlavy, chýbal vraj len kúsok aby trafil aj jedno z detí. Incident je aktuálne veľmi diskutovaný a pochopiteľne vyvolal veľký rozruch, takéto správanie by predsa nemalo byť akceptované.

Zdroj: mirror.co.uk

Proti jej vôli ju vyprevadili z lietadla, no agresívny steward mohol pokračovať v lete akoby sa nič nestalo. Na videu bohužiaľ nie je zaznamenaný počin stewarda, no atmosféra sa rozohní keď na scénu vkročí muž, ktorý sa chce ženy zastať.

Zdroj: mirror.co.uk

„Spravil by si také niečo mne a rozbil by som ti hubu!“ zakričí muž na stewarda, zatiaľ čo sa rozrušená žena drží stranou a narieka. Steward sa samozrejme bráni : „Ty sa do toho nepleť!“

Zdroj: mirror.co.uk

Muž vykročí vpred a steward ho okamžite konfrontuje a kričí : „Udri ma, poď, ukáž sa.. veď ani nepoznáš celý príbeh.“ Pasažier hovorí : „Nepotrebujem poznať celý príbeh, ale deťom ubližovať nebudeš.“


Zdroj: mirror.co.uk

Video sa šíri internetom veľmi rýchlo a bolo zdieľané už viac než 6000 krát. Spoločnosť American Airlines sa k celému incidentu už vyjadrila : „Čo vidíte na videu nie je obrazom toho, ako si svojich zákazníkov vážime a ako sa k ním správame. Veľmi sa ospravedlňujeme za bolesť spôsobenú pasažierke, jej rodine a každému zákazníkovi, ktorého nejakým spôsobom zasiahol tento incident. Celá situácia nás veľmi mrzí.“

Samozrejme za všetko môže predávanie väčšieho počtu leteniek než je kapacita lietadla pre zákazníkov. Prípad sa začal vyšetrovať a steward ide na nútenú dovolenku. Je jasné, že American Airlines si teraz spravili nádhernú reklamu ako sa nesprávať ku zákazníkom, veľa ľudí zváži ktorou spoločnosťou poletí nabudúce. Reakcie ľudí hovoria za všetko.

Zdroj: mirror.co.uk

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!

 

Ľudia práve čítajú

5 znakov, že sa tvoj vzťah stáva až príliš pohodlným

Otvoriť článok
Reagujte!
Grr Grr
14
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Škandál v leteckej spoločnosti: steward udrel mamu dvojičiek do hlavy

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME