Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Sken batožiny na letisku objavil v kufri živú mačku

Majiteľ o prítomnosti zvieraťa nemal ani len tušenia.


Po príchode na letisko sa človeku roja v hlave kadejaké otázky. Zbalil som si všetko, čo potrebujem? Uhradil som všetky poplatky? Mám u seba všetky potrebné doklady? Nenechali sme doma Kevina? Len málokto sa však pýta: Nemám náhodou v kufri mačku?

Zaujímavé prekvapenie

Web Mirror priniesol príbeh, vďaka ktorému sa prítomnosť mačiek v batožine stane niečím, na čo si každý cestovateľ začne dávať pozor. Bizarný incident sa stal na známom a obrovskom letisku J. F. Kennedyho v New Yorku.

Počas kontroly batožiny jedného z cestujúcich spozorovali príslušníci agentúry TSA (Transportation Security Administration) na obrazovke obrysy jasne zodpovedajúce nejakému zvieraťu. Podozrivá batožina bola následne odsunutá nabok a podrobená detailnejšiemu preskúmaniu.

Ako sa tam dostala?

Dôkladné preskúmanie situácie ukázalo, že sa v kufri nachádza živá mačka s ryšavým kožúškom. Majiteľ batožiny potvrdil, že mačka patrí osobe, ktorá s ním býva v jednej domácnosti. Každý, kto aspoň troška pozná mačky, si dokáže predstaviť, ako sa zviera do kufra dostalo.

Mačky sú známe svojou túžbou vyhľadávať malé polouzavreté priestory ako škatule či tašky. Mačička z letiska zrejme neodolala otvorenému kufru, do ktorého sa človek balil, a nasťahovala sa doň. Keďže sa mačky dokážu vtesnať do úzkych priestorov, ľahko sa v kufri schovala a neprezradila ju ani jej nízka hmotnosť.

Majiteľ kufra kvôli bezpečnostnému incidentu zmeškal let a do cieľovej Atlanty sa dostal až lietadlom, štartujúcim na ďalší deň. Je veľké šťastie, že sa mačku podarilo odhaliť počas kontroly. Pobyt v nákladnom priestore lietadla by totiž zviera nemuselo prežiť.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť