Sketch Bros: slovenský komediálny Youtube kanál s hviezdnym obsadením, ktorý sa oplatí sledovať

Zohraný tím môže priniesť veci, aké slovenský Youtube doposiaľ nezažil!

Zdroj: Sketch bros

Kanál Sketch Bros bol založený už v roku 2014. Pri jeho zrode stál Samuel Procházka (YouTuber, zabávač) so svojím bratom Marcom Procházkom (režisér), z čoho vznikol názov Sketch Bros (bratia). Na tomto kanáli sme mohli nájsť mnoho paródií na aktuálne témy a ďalšie vtipné krátke skeče.

V poslednom roku bratia svoju tvorbu posunuli na novú úroveň po tom, ako si vytvorili stabilný tím ľudí. Pripravované videá sú finančne aj produkčne náročné, preto dospeli k rozhodnutiu, že cez leto vytvoria sériu videí, ktorú budú postupne púšťať von. “Pripravujeme súbežne viacero videí, a pomedzi to taktiež pripravujeme a točíme seriál – čo je najviac finančne aj časovo náročný projekt. Na jednom natáčacom dni sa podieľa približne 15-20 ľudí”.

SKETCH BROS

Videá boli natočené na rôznych miestach. Okrem Bratislavy to bolo aj Chorvátsko, Rakúsko a dokonca aj Taliansko. Aby bola cesta do Talianska dobrodružnejšia, chalani sa tam vybrali karavanom a navyše si celú cestu natáčali. Prebehli krajinu, parkovali na zakázaných miestach, boli vyhodení z campu, pokazili sa im svetlá, no celý čas sa bavili.

Z tejto šialenej cesty uvidíme výsledok už čoskoro. Teraz je viacero videí v procese strihania a finalizácie, a divákov čakajú novinky a prekvapenia, aké tu ešte neboli. Onedlho si ich budeme môcť pozrieť na Youtube kanáli.

To, že Sketch Bros sú skutočne vysoká liga, sa odráža aj na hereckom obsadení: po boku zakladateľa skupiny Samuela Procházku môžeme vidieť skúseného komika Petra Batthyányho či talentovaného mladíka Olivera Oswalda, ktorý je dobre známy z televízneho seriálu Oteckovia. Oliver nám zodpovedal niekoľko otázok, ktoré priblížia fungovanie tímu a priebeh natáčania.

SKETCH BROS
Čo nové ľudí na vašom kanáli čaká? Aké typy videí chcete točiť?

Už vyše pol roka pripravujeme, tvoríme a postupne realizujeme nové videá a série na YouTube. Snažíme sa dvíhať level a každým videom sa zlepšovať. Bavia nás hrané videá (skeče) a chceme sa uberať trošku netradičnou a inou formou na Youtube. Okrem pravidelných hraných videí vymýšľame aj extra obsah, ktorý predstavíme už čoskoro a môžeme prezradiť, že sme začali točiť aj seriál.

Prečo ste sa rozhodli točiť v tejto zostave?

Tvoríme v tejto zostave už dlhý čas, pravidelne sa stretávame, vymýšľame neustále nové veci a zabávame sa. Sme naladení na rovnakej vlne, tak veríme, že to bude baviť aj ľudí.

Ako dlho trvá pripraviť jedno video a koľko ľudí na tom pracuje?

Všetko to začína pri stole, kde si pri dlhých rozhovoroch navzájom rozprávame o nápadoch. Keď je hotový scenár, riešime niekoľko dní produkčné veci. Keďže si vždy vymyslíme to najťažšie, vyžaduje si to veľa rekvizít, kostýmov a ľudí. Natáčame spravidla 1-2 natáčacie dni.

Ťažká práca sa skutočne vyplatí. Výsledné video vyzerá takto:

Držať krok s novinkami od Sketch Bros môžeš vďaka ich Instagramu a Youtube kanálu.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
5 bláznivých konšpiračných teórií zo sveta Harryho Pottera

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME