Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Sklamanie pre hudobných fanúšikov. Headliner Pohody na poslednú chvíľu zrušil účasť na festivale

K ťažkému rozhodnutiu ich dohnali vážne dôvody.


Je veľa vecí, ktoré sa môžu pokaziť pri organizovaní veľkého hudobného festivalu. Jednou z najhorších je to, keď jedno z najväčších mien v lineupe zruší svoju účasť na poslednú chvíľu. Smutnou správou pre slovenských hudobných fanúšikov je fakt, že presne toto sa stalo. Účasť na tohtoročnom festivale Pohoda zrušil headliner.

Legendárna americká rocková skupina Queens of the Stone Age dnes poobede na svojom Instagrame zverejnila príspevok, v ktorom oznámila zrušenie ôsmich vystúpení. Medzi nimi je aj šou na festivale Pohoda, ktorá mala byť pre kalifornskú zostavu premiérovou na Slovensku. Zrušené sú aj koncerty v Ostrave a vo Viedni, čo značne komplikuje situáciu fanúšikov, ktorí boli skalopevne rozhodnutí tento rok skupinu vidieť naživo.

Koncerty sú zrušené z dôvodu zdravotných problémov frontmana Josha Hommeho. Zrejme ide o vážne komplikácie, keďže 51-ročný Homme musí okamžite odcestovať na operáciu do USA. Skupina už pred štyrmi dňami zrušila koncert na talianskom AMA festivale.

K zrušeniu vystúpenia headlinera zverejnil príspevok aj festival Pohoda: „Veríme, že všetci z kapely budú čoskoro v poriadku a na Pohodu sa vrátia v najbližšom možnom termíne, snažíme sa o kapelu roky a neprestaneme, kým ich v Trenčíne na letisku neuvidíme. Je nám ľúto, že sa to napokon nepodarí tento rok. O zmenách v programe vás budeme informovať v najkratšom možnom čase.“

Návštevníci tohtoročnej Pohody by teda mali pozorne sledovať informačné kanály festivalu, ktoré čoskoro prinesú novinky o ďalšom vývoji.

Obrovským sklamaním pre návštevníkov tohtoročného festivalu Pohoda je nová správa o tom, že účasť na poslednú chvíľu zrušil headliner.
TASR

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.