Škola zakázala žiakom nosiť do školy tašky. Tí túto situáciu vyriešili po svojom

Na hlúposti, na to by žiakov vždy bolo.

V minulosti na školskej pôde spôsobovali rozbroje predovšetkým zbohatlícki zasrani, ktorí sa nevedeli zmestiť do kože, študentky, ktoré svojím lacným zjavom pripomínali skôr spoluobčianky, známe z najfrekventovanejších výpadoviek či iné rozdrapené detiská s nadštandardným prejavom.

https://giphy.com/gifs/school-66iWs6o5WCb04

Všetky tieto hviezdičky sa totižto stali chtiac-nechtiac inšpiráciou na mnoho zákazov, ktoré na našich školách vznikli. Či už hovoríme o nariadení, týkajúcom sa nosenia uniforiem, aby sme si boli všetci rovní alebo o zákaze líčenia pre dievčatá.

Prípad, ktorý sa však stal na škole v anglickom grófstve Lincolnshire, možno zaradiť ku tým skutočne neobvyklým zákazom. Škola totižto žiakom zakázala do školy nosiť školské tašky. Odôvodnila to tým, že mladší žiaci trpeli kvôli enormne veľkým a ťažkým taškám bolesťami chrbta.

https://giphy.com/gifs/kids-infomercial-days-exipOtLyRZ4Hu

Jacob Ford, 17-ročný študent posledného ročníka, u ktorého sa tento novodobý výmysel, spojený s nosením školských učebníc v rukách namiesto školských tašiek, nestretol s pochopením, odpovedal na nezmyselný zákaz originálnym spôsobom.

Tento študent na školský zákaz reagoval protestom v podobe nosenia svojich učebníc v mikrovlnke a prútenom košíku, ktoré boli omnoho ťažšie ako nevyhovujúce školské tašky. Vedeniu napísal tiež 3000-slovnú esej, ktorou chcel dosiahnuť aspoň kompromis, týkajúci sa študentov posledného ročníka.

Triangle News
Triangle News

Tento príbeh sa však nedočkal veľmi šťastného konca. Jacob bol po jeho proteste na dva dni vylúčený zo školy a jeho matka spôsobila na tvári neoblomného riaditeľa, tiež nemalé vrásky. Svojho syna sa zastala a uviedla, že aj napriek tomuto výsledku je naňho hrdá, pretože verí v slobodu prejavu.

Riaditeľ má však na vzniknutú situáciu, samozrejme, odlišný pohľad a je sklamaný, ako môže nejaký rodič „oslavovať takéto správanie svojho syna.“

Zdroj: ladbible.com
Titulná fotka: VitVit / wikipedia.org

Reagujte!
Grr Grr
24
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veci, ktoré pozná každá žena, ktorá bola vždy tak trochu chalan

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME