Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Skončia niekedy Simpsonovci? Tvorca seriálu chce dosiahnuť ambicióznu métu

Simpsonovci sa z televíznych obrazoviek zrejme tak skoro nestiahnu.


Kto by ich nepoznal. Animovaný komediálny seriál Simpsonovci o rovnomennej rodinke zo Springfieldu je neodmysliteľnou súčasťou popkultúry. Vysiela sa od decembra roku 1989, doteraz vzniklo 35 sérií a takmer 800 epizód. Výborný výkon!

A ako informuje aj portál MovieWeb, žltá rodinka nás zrejme tak storo neopustí. Niektorí fanúšikovia síce reptajú, že nové série už ani zďaleka nedosahujú kvalít tých starších, ale diváci sa Simpsonovcov stále neprejedli. Nejeden z nich si určite položil otázku, či vôbec niekedy skončia.

Jeden z jej showrunnerov Al Jean nedávno prezradil, že tvorcovia rozhodne plánujú v eskapádach podarenej rodinky pokračovať aj naďalej. Vyjadril sa, že by bol rád, ak by seriál dostal ešte minimálne deväť sérií a dosiahol zlomovú métu tisíc epizód. Pokiaľ by všetko išlo podľa plánov, táto méta by padla v roku 2034.

„Myslím si, že seriál je vo fantastickej forme a súčasné epizódy sú skvelé, či už na nich pracujem, alebo nie,“ povedal. „A myslím si, že budúcnosť je pozitívna, smerujeme k 800 epizódam a dúfam, že napokon dosiahneme tisíc epizód.“

Hoci popularita Simpsonovcov už nie je taká silná, ako kedysi, stále sa teší záujmu divákov, takže Jeanove predikcie nemusia byť nerealistické. Otázkou, pravdaže, ostáva, či sa seriálu bude dariť aj v nasledujúcich rokoch. Zatiaľ preukazuje obdivuhodnú výdrž, cesta k tisícej epizóde je však ešte stále dlhá.

seriály, animovaný seriál, Simpsonovci, kultový seriál
MovieStillsDB / Fox

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.