Škótskemu politikovi narušil videokonferenciu jeho kocúr. Vtipné video sa okamžite stalo hitom

Kocúr Rojo získal množstvo fanúšikov!

Zdroj: Profimedia

Videokonferencie sa v rôznych zamestnaniach praktizujú stále častejšie. Ich veľký rozmach sme zaznamenali najmä tento rok, keď týmto spôsobom kvôli pandémii koronavírusu pracovalo mnoho zamestnancov, vrátane Slovákov. Pri takomto spôsobe práce ale existuje riziko toho, že sa na videu objaví niečo, čo tam byť nemá.

Človek sa napríklad pozabudne a pred všetkými si zájde na toaletu, omylom na seba použije filter, ktorým sa premení na zemiak, prípadne začne húliť trávu. Teraz sa k tejto partii pridal John Nicolson, člen škótskeho parlamentu.

Chvost v priamom prenose

Nicolson práve so svojimi kolegami politikmi diskutoval o dôležitosti titulkov v detských televíznych programoch, keď sa do záberu dostal jeho kocúr Rojo. Teda hlavne jeho chvost, ktorým mával priamo pred kamerou. „Ospravedlňujem sa za chvost svojho kocúra,“ povedal Nicolson. Ostatní sa na flegmatickom Rojovi celkom dobre zabávali.

Nicolson sa síce snažil kocúrika spacifikovať jasným povelmi, ale domáci miláčik si z jeho pokynov ťažkú hlavu nerobil. Nie je teda prekvapujúce, že toto video sa veľmi rýchlo dostalo na internet a prakticky okamžite sa stalo virálnym. Samotný Nicolson bol podľa vlastných slov prekvapený, koľko ľudí si jeho kocúra obľúbilo.

Na svoj twitterový účet neskôr nahral jeho fotografiu, aby si ho fanúšikovia mohli vychutnať v celej jeho kráse. Užívatelia nezabudli pochváliť Rojovu dôstojnosť a perfektné načasovanie.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
10
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Negatívne vlastnosti, ktoré z nás robia pre okolie atraktívnejšie osoby

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME