Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 2.2.2023
sk
Erik, Erika
, Erich
cz
Nela

Videokonferencie sa v rôznych zamestnaniach praktizujú stále častejšie. Ich veľký rozmach sme zaznamenali najmä tento rok, keď týmto spôsobom kvôli pandémii koronavírusu pracovalo mnoho zamestnancov, vrátane Slovákov. Pri takomto spôsobe práce ale existuje riziko toho, že sa na videu objaví niečo, čo tam byť nemá.

Človek sa napríklad pozabudne a pred všetkými si zájde na toaletu, omylom na seba použije filter, ktorým sa premení na zemiak, prípadne začne húliť trávu. Teraz sa k tejto partii pridal John Nicolson, člen škótskeho parlamentu.

Chvost v priamom prenose

Nicolson práve so svojimi kolegami politikmi diskutoval o dôležitosti titulkov v detských televíznych programoch, keď sa do záberu dostal jeho kocúr Rojo. Teda hlavne jeho chvost, ktorým mával priamo pred kamerou. „Ospravedlňujem sa za chvost svojho kocúra,“ povedal Nicolson. Ostatní sa na flegmatickom Rojovi celkom dobre zabávali.

Nicolson sa síce snažil kocúrika spacifikovať jasným povelmi, ale domáci miláčik si z jeho pokynov ťažkú hlavu nerobil. Nie je teda prekvapujúce, že toto video sa veľmi rýchlo dostalo na internet a prakticky okamžite sa stalo virálnym. Samotný Nicolson bol podľa vlastných slov prekvapený, koľko ľudí si jeho kocúra obľúbilo.

Na svoj twitterový účet neskôr nahral jeho fotografiu, aby si ho fanúšikovia mohli vychutnať v celej jeho kráse. Užívatelia nezabudli pochváliť Rojovu dôstojnosť a perfektné načasovanie.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť