Pondelok 25.10.2021
sk
Aurel
cz
Beáta
, Beata

Podľa Darwinovej teórie majú ľudia a opice spoločných predkov, no stačí jeden rýchly pohľad do pléna a musí ti byť jasné, že táto teória nie je celkom správna. Niektorí ľudia totiž stále opicami sú… hoci tento výrok by bol zase urážkou zvieracej ríše ako takej. Každopádne, sú určití jedinci, ktorým je úplne jedno, kde sa práve nachádzajú. Keď na nich príde potreba urobiť jednu z nechutností, ktoré sme s naším ilustrátorom obsiahli v tomto článku, jednoducho ju urobia. Akoby sa nechumelilo.

1. Prdenie

„A čo mi má bok vyvaliť?“ pýta sa a reálne sa zdá, že si to užíva, zatiaľ čo všetci naokolo kapú od smradu. Všetci máme kolegu, čo by radšej zapredal svoje prvorodené dieťa diablovi, ako prdel v súkromí záchodovej kabínky, kde jeho plynový orchester ocení tak maximálne pavúk Fero, čo si tam už nejaký ten piatok tká grandióznu pavučinku. Jasné, každému sa stane, hlave po tom, čo sa tety vo firemnej jedálni pokúšali uvariť nízkorozpočtové mexické ragú. Ale vo väčšine prípadov sa to dá dotiahnuť až na záchod. Fakt dá.

ArtCave Maniac / EMEFKA

2. Zívanie na plné ústa

Klasika, všetci to poznáme. Chcel si ísť skôr spať, nešiel si skôr spať, zobudil si sa ako zbitý pes a teraz čakáš, kým ti káva kopne do hlavy a ty budeš zase schopný otvoriť oči na viac ako tri milimetre. Ale naozaj je taký problém zívať s prekrytými ústami? Bez ohľadu na tvoje vnútorné presvedčenie ťa môžeme ubezpečiť, že nikto nepotrebuje vidieť výsledok práce tvojho dentálneho hygienika. A už vôbec nikto nepotrebuje zistiť, že žiadneho nemáš.

ArtCave Maniac / EMEFKA

3. Kýchanie bez prekrytia úst

Okej, toto bolo nechutné vždy, ale po tom, čo sa deje posledné dva roky, by človek čakal, že paprča pred ústami už bude automatika. Nie je. Kýchanie je reflex, ktorým telo reaguje na podráždenie sliznice, a nikto nečaká, že to zadržíš. Ale včas zmobilizovať horné končatiny a pacnúť si ich na ústa skôr, ako svojimi telesnými tekutinami pokropíš všetko v dosahu dvoch kilometrov, je hádam najmenej. Nie?

ArtCave Maniac / EMEFKA

4. Grganie

Kto grgá a prdí, šťastie si tvrdí… ale ak jednu z týchto vecí na pravidelnej báze praktizuješ medzi ľuďmi, tvrdíš si akurát tak čelnú zrážku s kancelárskou stoličkou. V niektorých kultúrach je grgnutie po jedle prejavom toho, že ti chutilo, ale vzhľadom na to, že si sa včera nevyliahol z vajca, už asi vieš, že to nie je prípad Slovenska. U nás stačí ďakujem. Nabudúce to vyskúšaj a možno si kolegovia prestanú šuškať vždy, keď vojdeš do kuchynky.

ArtCave Maniac / EMEFKA

5. Škrabanie rozkroku

Keď to svrbí, tak to svrbí, s tým asi nič nenarobíš. Ale keď to niektorí muži vedia vybaviť diskrétne, určite by sa to podarilo aj tomu zvyšku, keby mu bol zrak všetkých zúčastnených aspoň o trochu milší. To očividne nie je. Či je chalan v autobuse, v práci, na rande alebo v kostole, keď to naňho príde, bez štipky chochmesu strčí ruku do gatí až po lakeť a ide na vec. Paráda. Presne to všetci naokolo potrebovali.

ArtCave Maniac / EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť