Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Skryté odkazy v pesničke Flowers od Miley Cyrus, o ktorých si netušil: Je to nepriama kritika na toxický vzťah?

Virálnou sa stala informácia, že ju spevák podvádzal so 14-timi ženami v tom istom dome.


Miley Cyrus je v celebritnom svete fenoménom. Mnoho z nás ju pozná ešte z jej hereckých čias v Hannah Montana, dnes ju skôr poznáme ako speváčku, ktorá patrí k najväčším hviezdam speváckej scény.

13. januára vydala pesničku Flowers, s ktorou sa stotožnilo veľké množstvo žien, keďže odkazuje na sebalásku a nezávislosť. Je to hymna pre ženy, ktoré vo vzťahu nie sú spokojné, a tým im pomáha odhodlať sa na ceste žiť život naplno, a to bez partnera.

Miley Cyrus, Flowers, tajné odkazy, toxický vzťah, Liam Hemsworth
Profimedia

Sama si tým prešla

Speváčka má sama skúsenosti s nevydareným vzťahom, rozchodmi a opätovným vracaním sa k sebe. S jej už bývalým manželom Liamom Hemsworthom tvorili pár skoro jedenásť rokov. Prvýkrát sa stretli v roku 2009 a v roku 2012 sa dokonca zasnúbili. O rok neskôr však zásnuby zrušili a dali si od seba pauzu na 3 roky.

O 2 roky neskôr sa konala svadba, ktorá ale dopadla v roku 2020 rozvodom. Dôvodom vraj mala byť práve nevera Liama s rôznymi ženami, ktorú však ani jeden z nich nepotvrdil. Virálnou sa stala informácia, že Liam mal podvádzať Miley až so štrnástimi ženami v tom istom dome.

Miley Cyrus, Flowers, tajné odkazy, toxický vzťah, Liam Hemsworth
Shutterstock

Odkazuje piesňou Flowers na jej vzťah?

Verní fanúšikovia Miley si po vydaní pesničky Flowers hneď všimli spojitosť s jej nevydareným manželstvom. Potvrdzuje to hneď niekoľko momentov z videoklipu:

Už hneď v úvode

Úvodné slová „Postavili sme dom a sledovali, ako horí“, keď sa speváčka prechádza po mieste, ktoré je spájané s kalifornskými požiarmi v roku 2018. Dvojica totiž práve vtedy prišla o svoj domov, na základe čoho sa vďaka emotívnej skúsenosti rozhodli, že sa vezmú.

Miley Cyrus, Flowers, tajné odkazy, toxický vzťah, Liam Hemsworth
Profimedia

Refrén odkazuje na svadobný večer

Refrén je spájaný so slovami z pesničky „When I was your man“ od Bruna Marsa. Tú jej totiž Liam nechal zahrať počas ich svadobného večera. Slová „Mal som ti kúpiť kvety“ však Miley pretvorila na „Môžem si kúpiť kvety sama.

Dom ako miesto činu

Po vydaní pesničky sa na internete objavili rôzne dohady o tom, že v dome, v ktorom sa sprchuje a pláva, sa vraj mali odohrávať aférky Liama s rôznymi ženami, s ktorými Miley podvádzal. Išlo o vilu v Malibu, z ktorej sa kvôli požiarom museli odsťahovať.

Miley Cyrus, Flowers, tajné odkazy, toxický vzťah, Liam Hemsworth
Profimedia

Dátum vydania

Ďalší detail o piesni, ktorý sa zdá byť príliš divný na to, aby to bola náhoda. Pieseň bola vydaná dňa 13. januára, ktorý je dňom Liamovych narodenín.

Čierny oblek

Vo videoklipe môžeme vidieť scénu, ako Miley pláva v bazéne, neskôr sa osprchuje a oblieka si čierny nadrozmerný oblek. Ten by mal patriť práve jej exmanželovi Liamovi. Vyvoláva spomienku na premiéru Avengers, keď na červenom koberci môžeme vidieť Miley, ako sa mračí na Liama a odtláča mu ruku. Spomínaný oblek mal mať Liam oblečený aj na ich spoločnej svadbe.

Miley Cyrus, Flowers, tajné odkazy, toxický vzťah, Liam Hemsworth
Shutterstock

Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.