Škuľavý psík zostal kvôli svojmu výzoru bez domova, ľudia si ho však zamilovali

Psík, ktorého si zamiluješ kvôli jeho nevšednosti.

Zdroj: Facebook @Husky House

Sú dva typy ľudí. Tí, ktorí si vyberajú zvieratká podľa výzoru, zväčša len čistokrvné rasy. A potom je tu druhá skupina ľudí, tí, ktorí majú radi zvieratká bez ohľadu na to, ako vyzerajú.

Rovnako, ako to býva aj v ľudskej ríši, aj v tej zvieracej sa občas nájde prípad, ktorý sa akosi vymyká z výzorových ideálov. Jedným takým prípadom je aj tento psík rasy husky, ktorý má vtipný výraz, kvôli ktorému ho chovateľ odmietol. O psíkovi informovala skupina na Facebooku Husky House.

Jeden ho nechcel a ostatní si ho zamilovali

Jubilee je štvorročná sučka rasy husky, ktorú jej chovateľ nedokázal predať pre jej nevšedný výzor. Jubilee sa preto ocitla v útulku Husky House, kde strávila istý čas. Organizácia zverejnila jej fotografie a aj napriek jej nevšednému výzoru sa do nej mnohí zamilovali. I keď to spočiatku vyzeralo, že bude ťažké nájsť jej domov, nakoniec sa tento príbeh skončil šťastne.

Jubilee je nevšedná svojím výrazom, ľudovo povedané: každé oko jej ide iným smerom. To jej však neuberá na kráse, ba práve naopak. Medzi ľuďmi sa našli praví milovníci zvierat, ktorí si psíka nevyberajú podľa výzoru. Mnohým prišla Jubilee dokonca úplne rozkošná a neodolateľná.

Aj napriek tomu, že sa mnoho ľudí ozývalo v komentároch pod inzerátom o jej adopciu, že by si ju najradšej vzali, oficiálnych žiadostí o adopciu nebolo veľa. Pri adopcii dbala aj organizácia Husky House na to, aby nešlo o ľudí, ktorí bývajú príliš ďaleko, pretože sa raz za čas chcú ísť na Jubilee pozrieť a skontrolovať ju.

Medzi ľuďmi sa totiž zvyknú nájsť aj takí, ktorí si to rozmyslia a nechajú psíka v najbližšom útulku. Našťastie sa však našli ľudia, ktorí sa rozhodli dať rozkošnej sučke Jubilee trvalý domov. Určite za to možno vďačiť aj faktu, že sa o Jubilee dozvedelo mnoho ľudí z príspevku s jej fotkami, ktorý mal 22-tisíc komentárov a 46-tisíc zdieľaní.

V komentároch pod príspevkom mnoho ľudí zverejňovalo fotografie svojich adoptovaných zvieratiek, ktoré tiež nemajú úplne dokonalý výzor. Taktiež viacerí ľudia opisovali, že adopcia je to najlepšie, čo môžete urobiť, lebo podobné zvieratká sú vždy tie z najvďačnejších.

Zdroj: Husky House

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
26
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Hrdina, ktorý sa stal štvancom. Do kín prichádza dráma Richard Jewell od Clinta Eastwooda


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME