Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Sú dva typy ľudí. Tí, ktorí si vyberajú zvieratká podľa výzoru, zväčša len čistokrvné rasy. A potom je tu druhá skupina ľudí, tí, ktorí majú radi zvieratká bez ohľadu na to, ako vyzerajú.

Rovnako, ako to býva aj v ľudskej ríši, aj v tej zvieracej sa občas nájde prípad, ktorý sa akosi vymyká z výzorových ideálov. Jedným takým prípadom je aj tento psík rasy husky, ktorý má vtipný výraz, kvôli ktorému ho chovateľ odmietol. O psíkovi informovala skupina na Facebooku Husky House.

Jeden ho nechcel a ostatní si ho zamilovali

Jubilee je štvorročná sučka rasy husky, ktorú jej chovateľ nedokázal predať pre jej nevšedný výzor. Jubilee sa preto ocitla v útulku Husky House, kde strávila istý čas. Organizácia zverejnila jej fotografie a aj napriek jej nevšednému výzoru sa do nej mnohí zamilovali. I keď to spočiatku vyzeralo, že bude ťažké nájsť jej domov, nakoniec sa tento príbeh skončil šťastne.

Jubilee je nevšedná svojím výrazom, ľudovo povedané: každé oko jej ide iným smerom. To jej však neuberá na kráse, ba práve naopak. Medzi ľuďmi sa našli praví milovníci zvierat, ktorí si psíka nevyberajú podľa výzoru. Mnohým prišla Jubilee dokonca úplne rozkošná a neodolateľná.

Aj napriek tomu, že sa mnoho ľudí ozývalo v komentároch pod inzerátom o jej adopciu, že by si ju najradšej vzali, oficiálnych žiadostí o adopciu nebolo veľa. Pri adopcii dbala aj organizácia Husky House na to, aby nešlo o ľudí, ktorí bývajú príliš ďaleko, pretože sa raz za čas chcú ísť na Jubilee pozrieť a skontrolovať ju.

Medzi ľuďmi sa totiž zvyknú nájsť aj takí, ktorí si to rozmyslia a nechajú psíka v najbližšom útulku. Našťastie sa však našli ľudia, ktorí sa rozhodli dať rozkošnej sučke Jubilee trvalý domov. Určite za to možno vďačiť aj faktu, že sa o Jubilee dozvedelo mnoho ľudí z príspevku s jej fotkami, ktorý mal 22-tisíc komentárov a 46-tisíc zdieľaní.

V komentároch pod príspevkom mnoho ľudí zverejňovalo fotografie svojich adoptovaných zvieratiek, ktoré tiež nemajú úplne dokonalý výzor. Taktiež viacerí ľudia opisovali, že adopcia je to najlepšie, čo môžete urobiť, lebo podobné zvieratká sú vždy tie z najvďačnejších.

Zdroj: Husky House


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.