Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Môžeme sa na dnešný šialený, rýchly a niekedy veľmi krutý online svet, v ktorom žijeme, hnevať, môžeme byť z toho všetkého vytočené, frustrované a závidieť našim mamám a starým mamám svet, v ktorom sa muži a ženy stretávali a komunikovali inak, alebo jednoducho prijať fakt, že žijeme v dobe, v akej žijeme, nepodliehať panike a naučiť sa fungovať aj vo virtuálnej realite tak, aby bola naším dobrým sluhom a nie zlým pánom.

Nikdy v histórii ľudstva nepoužívalo online zoznamky a mobilné zoznamovacie appky toľko ľudí ako v čase pandémie Covid-19. Zrejme netreba vysvetľovať prečo. Celosvetovo tieto appky zaznamenali za posledný rok nárast okolo 30 %. Z barov a tanečných parketov sa proste presúvame na Tinder, Badoo a na iné temné, doteraz neprebádané miesta internetu.

Prvý dojem neurobíš dvakrát

Túto okrídlenú pravdu už zrejme poznáš a v online svete platí dvojnásobne. Keď nemáš dobre spracovaný profil, môžeš byť absolútne skvelá, vtipná, pekná, milá, atraktívna baba s usporiadanými hodnotami a vysokými štandardmi, prd ti to pomôže. Chlapi, akých hľadáš, ťa budú prehliadať a typy, o ktoré nestojíš, sa na teba budú lepiť.

Takže sa asi zhodneme, že tvoj profil a prvý dojem je na online zoznamke absolútne kľúčovým prvým predpokladom pre čokoľvek ďalšie.

Shutterstock

CHYBA #1 – Krásne, ale plytké fotky

Základným omylom, ktorým sa ženy zrejme pod tlakom sociálnych sietí mylne riadia, je predpoklad, že muži hľadajú dokonalú fyzickú schránku a že to je jediná podstata týchto aplikácií. Áno, jasne že si na Tinder nezavesím nepodarenú fotku, na ktorej sa ani sama sebe nepáčim, ale treba si uvedomiť, že okrem toho, že chceš byť za peknú, máš chcieť byť aj za ZAUJÍMAVÚ a INÚ.

Keď budeš mať celý profil zostavený zo síce pekných, ale nič nevypovedajúcich selfíčok, normálny chlap si povie, že si NUDNÁ.

Nechaj si v profile 1-2 vydarené selfíčka a pridaj fotky, ktoré hovoria niečo viac o tebe a tvojom živote. Fotky z výletu, tréningu, so psom, z pretekov, z pečenia torty… vytvor fotku zo svojich najobľúbenejších kníh a filmov, hudobných albumov, zoznam je nekonečný, pointa je jasná.

Shutterstock

Nielenže sa odlíšiš od 95 % tvojej konkurencie, ale dávaš správnym chlapom množstvo záchytných bodov, od ktorých sa vedia prirodzenejšie odhodlať k otvoreniu komunikácie.

Pretože, keď máš na profile iba peknú tvár, jediné, čo ti chlap môže napísať, je, že si krásna. A následne si o ňom pomyslíš, že je povrchný, stereotypný a taký ako všetci ostatní.

CHYBA #2 – Filtre a vylepšenia

Každá z nás dnes v podstate nosíme v mobile kompletne vybavené grafické štúdio na úpravu našich fotiek. Výsadu, ktorá ešte pred pár rokmi patrila výsostne modelkám, herečkám a showbiz hviezdam, keď ich fotili na titulky fashion magazínov, máme dnes každá na dosah 24 hodín denne. Že je to ale pasca, niekedy nepochopia ani inak veľmi inteligentné ženy. Keď o sebe vytvoríš absolútne nereálnu predstavu, moment, keď budeš mať ísť na prvé rande, bude jeden príšerný stres a je veľká pravdepodobnosť, že sa tomu budeš dokonca vyhýbať.

Shutterstock

Normálni chlapi vedia, ako vyzerá žena. Vedia, že máme pehy aj vrásky, niekedy nafúknuté brucho, celulitídu, širšie boky, menšie prsia, väčšie prsia, malý zadok, krivý nos… a aj tak si medzi nami nájdu svoju bohyňu. Ak teda na zoznamke nehľadáš iba ilúziu, tak ju sama nevytváraj!

CHYBA #3 – Prázdne hashtagy

Prosím ťa, zbav sa na svojom profile aj všetkých generických a sprofanovaných hashtagov, ktoré používa miliarda ľudí na svete a ich výpovedná hodnota je nula. Teda, okrem toho, že to o tebe bude vypovedať, že nemáš žiadnu vlastnú fantáziu.

Zabudni na #beautifulgirl #slovakgirl #love #fun #style #amazing #lovemylife #nofilters…. To už radšej nepíš o sebe nič a hraj tajomnú.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje